דרוש מידע אבחון תעסוקתי דרך גרפולוגיה

שרוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני עשיתי אצל אחד סבינר,
בעקבות מכר שעשה אצלו והוא עזר לו אחרי הרבה שנים למצוא את הנישה
שמתאימה לו בתעסוקה. (היה טיפוס מורכב כזה שלא מסתדר עם בוסים וכאלה)
בקיצור תכלס היה תותח ודייק אותי מאוד.
מה שאהבתי אצלו שהוא גם מסתכל מבחינה לוגית מה מתאים ליכולות שלך,
ומצד שני גם על הפן הנפשי של עבודה שתעשה לך טוב ותהני בה.
הוא מקבל בירושלים וביתר כמדומני.

יץ

משתמש צעיר
אפשר לשלוח לו את הכתב
אבל נראה לי שהוא רוצה לפגוש את הבן אדם
מההמלצות שאני מכיר את האדם הוא פשוט סידר להם את החיים

יהודיה כשרה

משתמש פעיל
אני הייתי אצל אלה הירשמן
ממליצה לגמרי!
היא סופר מקצועית ונותנת הכוונה מושלמת
היא מקבלת ברחוב אור אלחנן בירושלים

גלידה

משתמש מקצוען
בבת הראשונה הלכתי לגרפולוגיה ולבת השניה הלכתי ליועצת תעסוקתית,
ההבדל ממש משמעותי לטובת יועצת תעסוקתית, כי הגרפולוג בדק רק את הכישורים ולא מעבר ולפי זה המליץ
לעומת היועצת שמכירה את עולם התעסוקה וכל המכלול וההמלצה שלה היתה הרבה יותר כדאית
בבני ברק יש יועצת תעסוקתית - דומינו, אצלה היינו
בהצלחה!

skl

משתמש פעיל
בבת הראשונה הלכתי לגרפולוגיה ולבת השניה הלכתי ליועצת תעסוקתית,
ההבדל ממש משמעותי לטובת יועצת תעסוקתית, כי הגרפולוג בדק רק את הכישורים ולא מעבר ולפי זה המליץ
לעומת היועצת שמכירה את עולם התעסוקה וכל המכלול וההמלצה שלה היתה הרבה יותר כדאית
בבני ברק יש יועצת תעסוקתית - דומינו, אצלה היינו
בהצלחה!
גם אני הלכתי לגרפולוגית וממש יצאתי מאוכזבת...בודקת כישורים וזהו (ואת הכישרונות שלי אני יודעת לבד)...
יש לך פרטים של דומינו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה