אבד לי נושא מאוד חשוב שכתבו עליו בפרוג!

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הנושא הוא,
מייל אוטומטי, למי שממלא את המייל שלו באתר מקבל באותו רגע מייל עם קובץ PDF מהדרייב שלי (לדוגמא), או מי ששולח מילה מסויימת למייל המייל מזהה את זה ושולח את הקובץ שהוגדר מראש למילה הזאת.
עשיתי אפילו לפי מה שהיא הסבירה שם ובמייל שלי זה עובד!
אשמח אם מישהו.י יודע.ת איפה המאמר הזה נמצא, פשוט אני צריך את זה ללקוח אל תשאלו, הבטחתי לו שאני יודע איך לעשות את זה, למעשה אני לא כ"כ זוכר ולא רוצה פאדיחות בשידור חי :oops:
תודה רבה!

ayys

משתמש מקצוען
הנושא הוא,
מייל אוטומטי, למי שממלא את המייל שלו באתר מקבל באותו רגע מייל עם קובץ PDF מהדרייב שלי (לדוגמא), או מי ששולח מילה מסויימת למייל המייל מזהה את זה ושולח את הקובץ שהוגדר מראש למילה הזאת.
עשיתי אפילו לפי מה שהיא הסבירה שם ובמייל שלי זה עובד!
אשמח אם מישהו.י יודע.ת איפה המאמר הזה נמצא, פשוט אני צריך את זה ללקוח אל תשאלו, הבטחתי לו שאני יודע איך לעשות את זה, למעשה אני לא כ"כ זוכר ולא רוצה פאדיחות בשידור חי :oops:
תודה רבה!
אולי פה (יש שם באמצע גם איזה קישור)

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אליפוותת!!!
בדיוק מה שחיפשתי!!
אין ספור תודות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה