אבא חטוב | מה אתם חושבים?

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
AIorK4xbmUf-mOiODbnRBaNnloaZUHQdismcK35l0gCFTOEZwx_Ynjs-wVeboHdcac4LqJi7QtneTmg

מצאתי את המספר שלהם אפשר לברר מולם לגבי התכנית

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהי ניסתה את התכנית שלהם?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כאמור גבר אני מכיר לא חושב שנשים זה אחרת
בגדול מי שאני מכיר ירק 10 ק''ג בתקופה די קצרה למרות שצריך לרדת באחוזים ממשקל הגוף ולא בקג

יש מעסיק אותו כל היום!
נדרש כמות ענקית של מים לשתות
זה מתחיל בקטנה וכל הזמן מתקדם עם הגבלות חדשות
דורש המון תמיכה ורצון להצליח

CHL

משתמש צעיר
המס' של אמא חטובה 0747550603
השיטה היא מאד הדרגתית, אני עדין בשבועות הראשונים ויחסית לכלל הדיאטות שעשיתי יותר קל לי אבל עדין מאתגר ודורש זמן במטבח,
בינתיים לא מגבילים בכמויות ולא סופרים קלוריות
חשוב לציין שהשיטה לא מתאימה לנשים בהריון

*טובית*

משתמש מקצוען
המס' של אמא חטובה 0747550603
השיטה היא מאד הדרגתית, אני עדין בשבועות הראשונים ויחסית לכלל הדיאטות שעשיתי יותר קל לי אבל עדין מאתגר ודורש זמן במטבח,
בינתיים לא מגבילים בכמויות ולא סופרים קלוריות
חשוב לציין שהשיטה לא מתאימה לנשים בהריון
מתאים לך לשתף מה בשבועות הראשונים?
מנסה להבין על מה מתבססת הדיאטה הזו.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בימים אלו יוצאת לשיווק תוכנית "אבא קליל", למגזר החרדי.
תוך התאמה לשבתות וימים טובים.
יש לי חבר שהתחיל עכשיו. שקילה ראשונה בעוד 3 שבועות.
אעדכן.

באופן אישי אני חושב שרוב השמנים יודעים למה הם שמנים. כל שעליהם לעשות זה לטפל בבעייה האישית שלהם ולהוריד במשקל.
התוכניות האלה עוזרות לטווח הקצר ובסוף הכל חוזר בתוספת אחוזים.
(יובהר, איני מכיר את התוכנית הספיציפית הזו).

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהי ירדה במשקל אצלם? יש פה ממליצות?

CHL

משתמש צעיר
אני עכשיו מסיימת את התוכנית ירדתי כ5 קילו שזה לא כזה הרבה ביחס למשקל שלי

בן עמרם

משתמש פעיל
בקצרה ממש-על קצה המזלג... השיטה היא תוכנית של 13 שבועות, סרטון כמעט כל יום,
כל שבוע מתקדמים עוד שלב, מקבלים המון כלים, גם כלים פסיכולוגיים, המון תמיכה ומענה לשאלות,
יש אפליקציה (או אתר) שפתוח בנטפרי, ואפשר גם לראות את הסרטונים, גם למלאות את הדו''ח היומיומי (לוקח כמה שניות), וגם לעמוד בקשר עם התמיכה האישית בהתכתבות.
לא סופרים קלוריות, אבל שותים מים ואוכלים המון ירקות, נמנעים למשך תקופה מסוימת לחלוטין מכל הזבל הממכר, כדוגמת קמחים וסוכר, ולומדים איך לשלוט בחשקים, ואיך להיפטר מכל ההרגלים הרעים, וגם לומדים מה לעשות כשכבר לא נמצאים בתהליך ההרזייה אלא רק בשימור התוצאה הקיימת.
ישנם גם סרטוני עומק מעניינים על כל התהליך ומה שעומד מאחוריו מבחינה מדעית פיזיולוגית ופסיכולוגית, והמון כלים טכניים שלא נחשפתי אליהם בדיאטות אחרות. יש גם מתכונים.
צריך לומר שזו דיאטה שדורשת מוכנות מראש- שיהיה הרבה ירקות וחלבונים בבית, ושיהיה חשק ומוטיבציה להכין מזה אוכל, אין שם לחטוף ולאכול בכמה שניות איזו לחמניה דלת קלוריות.
שבתות וחגים לא מותאם במיוחד לציבור החרדי, פשוט צריך להתאים לבד את המתכונים והסעודות שלנו לכללי הדיאטה, רק שהם ''מרשים'' לאכול פרוסת חלה בכל סעודה ולשתות את היין לצורך הקידוש, זה הכל. (כמו כן כמובן שאפשר לקחת את שבת כ''יום הפינוק''- אבל יום הפינוק איננו ממש מפנק שם....)
פעילות גופנית לא חובה, אבל מומלצת בחום, פעילות קלה בלבד כמו הליכה ולא יותר.
לאחר 13 שבועות ניתן כמובן להמשיך לבד ליישם את השיטה עד להגעה למשקל הרצוי, יש אפשרות להירשם גם לתוכנית ליווי ותמיכה להמשך הדרך.
בדרך כלל יורדים 8-13 ק''ג בתוכנית הבסיס, אבל כאמור אפשר להמשיך הלאה ליישם את כל הכללים , ולאחר הגעה למשקל הרצוי לעשות את כללי תכנית השימור (די משוחרר חוץ מכמה כללי ברזל) שזה כבר יותר קל.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי קרוב משפחה שירד הרבה בתקופה יחסית קצרה. ממש רואים עליו.
הבנתי שזה תוכנית מאד נוחה אבל צריך הרבה כוח רצון, כי התפריט בשבועות הבאים נהיה יותר קשוח

בן עמרם

משתמש פעיל
יש לי קרוב משפחה שירד הרבה בתקופה יחסית קצרה. ממש רואים עליו.
הבנתי שזה תוכנית מאד נוחה אבל צריך הרבה כוח רצון, כי התפריט בשבועות הבאים נהיה יותר קשוח
לא יורדים שם כ''כ הרבה בבת אחת , זה דווקא תכנית של לאט לאט אבל בטוח, בדרך כלל הירידה היא 400-800 גרם לשבוע. החל מהשבוע השלישי.
לגבי התפריט -זה נכון , אבל התפריט קשוח רק למתבונן מהצד, מי שנמצא בפנים על מלא, ויש לו את העידוד והמוטיבציה שמקבלים בעקבות כל הסרטונים, התפריט בשבילו לא קשוח, קצת שאלה של הרגל, וכמובן רצון והחלטה להצליח ולגמור כבר עם המיטרד הזה של השמנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה