אאוטלוק חדש - צרות חדשות...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
התקנתי במחשב את windows7 עם office 2007 אבל האאוטלוק עושה לי כמה בעיות...
1. כבר 3 פעמים שאני נכנסת ויוצאת ממנו וכל פעם הוא דורש ממשני לאתחל את האאוטלוק (להכניס חשבון משתמש וסיסמא וכו'). כנ"ל לגבי אנשי הקשר, כל פעם אני צריכה לייבא אותם מחדש... למה הוא לא שומר את הנתונים?
2. בחשבונות המשתמש שיש לי באאוטלוק (פרוג ו-013) נשלחו לי מיילם חשובים לפני ההתקנה - האם אפשר לקבל אותם שוב לאאוטלוק החדש? גם אימלים שקיבלתי בין סגירת ההאאוטלוק ופתיחתו (לפני שידעתי שהוא לא שומר את הנתונים) נעלמו לי. מה אפשר לעשות?
תודה רבה לעוזרים.

DDFF

משתמש פעיל
לגבי 2. זה אמור להיות הגדרה בשרת הדואר שיישלח את הכל גם מה שהתקבל בעבר. (אלא אם כן היה מוגדר שלא ישמור עותק על השרת ואז מה שירד כבר איננו :()

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה יודע איך מגדירים את זה?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדוגמא בשרת של פרוג יש מישהו שיודע איך זה עובד?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הצלחתי.
לתועלת הכלל: מסמנים את החשבון, לוחצים על "שינוי", בחלון שנפתח לוחצים "הגדרות נוספות", בחלון החדש עובדים לסימנייה "מתקדם" ושם מסמנים למטה בקטגוריית "מסירה" וי בריבוע שליד הכיתוב "השאר עותק של ההודעות על השרת". אפשר לסמן שם מתי ההודעות ימחקו מהשרת (אחרי מס' ימים או אחרי שמוחקים אותם מתיקיים "הודעות שנמחקו").

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם השאלה היתה מובנת היית מקבלת תשובה מיידית לדבר הדי פשוט הזה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ומה עם שאלה מס' 1?
מישהו נתקל בזה בעבר שהאאוטלוק לא שומר הגדרות חשבון ורשימת אנשי קשר?
אני פשוט לא סוגרת את האאוטלוק מהצהרים בגלל זה...
תודה מראש.
(ואם גם הפעם השאלה לא מובנת, תכתבו פשוט "השאלה לא מובנת...")

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דוקא אני מאד מרוצה מהאאוטלוק הזה, תתקשר לספק האינטרנט שלך, הם יעזרו לך בתמיכה טכנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה