תגובה אחרונה ע"י הסתר_פנים

 1. ה

  מי לה' אלי!!!

  רק אני לא מבינה את המזוכיזם הנשי שמתגלה פה? גם נשים בסעודיה ואיראן גאות בהדרתן, עד שמישהו מדיר אותן סופית באיזה רצח על כבוד המשפחה. יורקים עליכן ואתן משוכנעות שזה גשם.
 2. ה

  האם המודעות יגרמו לנשים לבוא?

  הפרסום מנסה להאכיל בכפית וקצת בוטה במקרה זה. זה ממש כמו לשים תמונה של רגל מול גידם ולרשום "לו היה לי" לצורך פרסום מפעל רגלי תותבת. לא צריך ללחוץ בכוח על בלוטות הצער. וגם אם עושים זאת, יש לכך דרכים אלגנטיות יותר. כמדומני שבפורום פרסום היו עוזרים לך יותר.
 3. ה

  לגו לחברת יינות - חייבת עזרה!

  מדברי הטעם היחידים באשכול הזה, גם הלוגו שעשית מעולה. מצטרפת לדבריו, הלוגו בעיני מאוד מאוד מאוד משתדל להיות טוב, אבל לא עושה את העבודה למרבה הצער. ולמעצב/ת קח/י את זה כביקורת בונה.
 4. ה

  יעוץ בקופי, תודה מראש.

  עיצוב יפה מאוד. המלל מתאמץ ומשדל מידי, כמו שאמרו כבר. באופן אישי אני מעדיפה ניסוחים ישירים ופשוטים במודעות פרסום ואת ההתפתלויות והפואמות המרגשות להשאיר לספרות.
 5. ה

  פרסומת להשכרת שמלות

  נו באמת, שמלות ערב זה לא בסדר ושמלות פאר זו מצווה גדולה. אני מכירה את הקטע של "לפאר" במגזר החסידי, משום מה כשזה נאמר בהקשר של בגדי נשים זה נשמע ממש מביך. קשה לי לדמיין את המבקר ישן בשלווה, כשמודעה על שמלות פאר לאצולת המגזר החסידי מתנוססת בהמודיע.
 6. ה

  פרסומת להשכרת שמלות

  אני לא מבינה מה זה שמלות פאר, שמא החנות משווקת בגדים לאצולה האנגלית מהמאה השש עשרה? ההגדרה הנכונה היא שמלות ערב, ועכשיו צריך לבדוק מה אפשר לומר על זה. לטעמי יש לצאת מכל המקום המפואר הזה הוא מיושן מאוד בעיני ולא נכון כשמדובר על בגדים, גם אם הם "מפוארים".
 7. ה

  פרסומת להשכרת שמלות

  בלי קשר לערכי הצניעות, גם אם תפרסמו את המודעה במגזר כללי האמירה הזו תתפס קצת תמהונית. להתפאר? זו מילה עם משמעות שלילית. והתוכן שהיא משדרת ממש לא משדר אופנתיות וטרנדיות, להיפך, יש בה ניחוח מיושן, נפוח ולא נעים. הטווס זה רעיון נחמד, רק שעניין הבגדים לא ממש עובר.
 8. ה

  מישהו אמר ג'וני ווקר..?

  משובח, אפל ומסקרן.
 9. ה

  גורגלה

  יותר נראה בכיוון פרסומת למכון הפתולוגי.
 10. ה

  לברושור

  רעיון יפה מאוד, כמובן החריץ עם המטבע עושה טוב יותר את העבודה. כיוון שמדובר פה במוצר/שירות חדש, הייתי מה שפחות מתחכמת. הויז'ואל כבר עושה את העבודה, לא צריך להסביר אותו, במקום הכותרת "חניה מניבה" מביאה את: "תן לחניה שלך לחסוך עבורך, או לעבוד במקומך"
 11. ה

  מגנט - הכנות לשבת

  את הוילון הזה צריך לשלוח לכביסה, הוא משומש מידי.
 12. ה

  הצעת מחיר להדפסת כרטיסי ביקור+הטבעת זהב והבלטה

  מעוניינת בהצעת מחיר: 1000 כרטיסים פרוצס דו"צ+למינציה הטבעת זהב+הבלטה בצד אחד (לוגו) ותוך כמה זמן מוכן?
 13. ה

  האם יש מונח בעברית, לאדם חסר חוש טעם?

  האקדמיה לא לקחה את ההגמוניה, יש הרבה מילות סלנג שלא עברו דרך האקדמיה וקבלו מעמד בשפה. יש מילים רבות מיידיש, ערבית, אנגלית וכד'...שעוברתו. זו טיבה של שפה היא מתחדשת כל הזמן ומקבלת השפעות מסביבתה. אני רואה בזה תהליך טבעי המעיד על חיים וחיוניות. ואין ספק שהשפה העברית בגלל שלא היתה שימושית במשך שנים...
 14. ה

  מיתוג חב"ד | הרבי ביקש שבתי חב"ד יהיו כמו רשת חנויות "גימבל'ס"

  לא ברור איך הדרדרתי למצב הזה שמאשימים אותי בקריאת בטאון ההשקפה הטהורה..... סה"כ יצאתי נגד המושג החדש: קדושת הגריד.
 15. ה

  מיתוג חב"ד | הרבי ביקש שבתי חב"ד יהיו כמו רשת חנויות "גימבל'ס"

  לא ברור לי למה הגריד האנמי של שיחת השבוע הפך להיות קדוש כל כך שאסור לנגוע בו. נראה ששימרו אותו יפה, אבל נתנו לו מתיחת פנים צבעונית ונחמדה. לטעמי עשו עבודה מצויינת.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

872

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה