כללי לגו לחברת יינות - חייבת עזרה!

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה לדעתי מעולה(האחרון ששמת) רק כדאי לתת עוד קצת מהגביע בצד השני בסיגנוון כמו ששמואל עשה

יויוכוכו

משתמש רשום
רק אני חושב שהמילה מרתף צריכה להיות למטה?

הייתי מציע להכניס בין 2 היודים...

ידידיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צר לי להיות חריג, אבל הייתי הולך על 3, רק מצופף הרבה את האותיות

שלומירית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אני חושב ש 3 הכי טוב

קצת שיפוץ במרווחים והוא יצא מקצועי ומייצג

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הלוגו הסופי שהלקוח לקח:)

תודה לכל המגיבים!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לוגו "אויבער-חוכעם"

הסטודיו

משתמש פעיל
האחרון מעולה
כדאי אולי להפוך את הצבעים: המילה ויין באדום (יין) והשאר בצבע החום

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י מיצג;581946:

האות ו' מתחברת עם הבקבוק, האות ף' מתחברת עם האות ל' והאות נ' נמשכת באריכות מתחת ליתר האותיות. במקביל, גם ישנו משחק צבעים שמדגיש את המילה "ויין" בתוך ויינפלד... והסלוגן, יושב בתוך האות נ' אריכתא.

הצופה מתבונן בלוגו המחוכם ותוהה האם שלל ההתחכמויות האלה אמורות לרמוז על איזו משמעות נסתרת, על איזה רובד נוסף? או שמא מדובר בסך הכל בלוגו די ישר ולעניין שכתוב בו "מרתף ויינפלד" בפונט פופולרי, שמתאמץ בכל מחיר לא להיות סתם "מרתף ויינפלד עם בקבוק יין לידו".

שלא יובן חלילה שאני מנסה להגיד שלא עשית עבודה טובה. מבחינה גרפית הלוגו נראה אסטתי ויפה. רק צריך להבין שלוגו הוא סמל וסמל, כשמו כן הוא, הוא נועד לסמל משהו. כל פרט בסמל משקף משהו, כאן יש הרבה פרטים מורכבים שמסמלים משמעות די פשוטה, מה שיוצר קונפליקט מסויים.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;582038:
האות ו' מתחברת עם הבקבוק, האות ף' מתחברת עם האות ל' והאות נ' נמשכת באריכות מתחת ליתר האותיות. במקביל, גם ישנו משחק צבעים שמדגיש את המילה "ויין" בתוך ויינפלד... והסלוגן, יושב בתוך האות נ' אריכתא.

הצופה מתבונן בלוגו המחוכם ותוהה האם שלל ההתחכמויות האלה אמורות לרמוז על איזו משמעות נסתרת, על איזה רובד נוסף? או שמא מדובר בסך הכל בלוגו די ישר ולעניין שכתוב בו "מרתף ויינפלד" בפונט פופולרי, שמתאמץ בכל מחיר לא להיות סתם "מרתף ויינפלד עם בקבוק יין לידו".

שלא יובן חלילה שאני מנסה להגיד שלא עשית עבודה טובה. מבחינה גרפית הלוגו נראה אסטתי ויפה. רק צריך להבין שלוגו הוא סמל וסמל, כשמו כן הוא, הוא נועד לסמל משהו. כל פרט בסמל משקף משהו, כאן יש הרבה פרטים מורכבים שמסמלים משמעות די פשוטה, מה שיוצר קונפליקט מסויים.

אני אישית אוהבת לוגויים נקיים כמה שיותר
אבל מה לעשות שהפעם הלקוח היה בעל דמיונות מפותחים ורצונות...
אם היית יודע עוד כמה דברים הוא רצה להכניס ללוגו הסופי... (שהלוגו יכנס לתוך חבית יין ועוד.)

אחרי הכל, הכי חשוב שהלקוח מרוצה :)

Goshen

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
החיבור של ה-ף עם ה-פ הוא מקורי ומעניין ובכלל לא מפריע להיפך זה יוצר עניין בלוגו

הסתר_פנים

משתמש פעיל
נכתב ע"י Shia;581929:
לוגו "אויבער-חוכעם"

מדברי הטעם היחידים באשכול הזה, גם הלוגו שעשית מעולה.
מצטרפת לדבריו, הלוגו בעיני מאוד מאוד מאוד משתדל להיות טוב,
אבל לא עושה את העבודה למרבה הצער.
ולמעצב/ת קח/י את זה כביקורת בונה.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י הסתר_פנים;582702:
מדברי הטעם היחידים באשכול הזה, גם הלוגו שעשית מעולה.
מצטרפת לדבריו, הלוגו בעיני מאוד מאוד מאוד משתדל להיות טוב,
אבל לא עושה את העבודה למרבה הצער.
ולמעצב/ת קח/י את זה כביקורת בונה.

אני מקבלת ביקורת בונה כשהיא במקום הנכון,
אני לא חושבת שהלוגו לא משדר את מה שהוא צריך לשדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה