WORD | הדפסה מעמוד עד עמוד

• פותח הנושא tkh
  • פורסם בתאריך

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כאשר רוצים להדפיס עמודים מסויימים דוקא, ניתן לרשום אותם בתיבת הדפסה במקום המיועד לכך.
אולם כאשר מספרי העמודים הם שונים מהמספר האמיתי, יש לרשום את המספר לפי ההגדרה (למשל אם התחלתי ממס' 3 בעמ' הראשון, ואני רוצה להדפיס את העמוד השני, עלי לכתוב עמ' מס' 4 ולא מס' 2).
מה קורה כשבמהלך הקובץ שיניתי מספרי עמודים אחורה, (דהיינו היה לי למשל מס' 5, וחזרתי שוב למס' 3, וכעת יש לי פעמיים מס' 5), כיצד ניתן להדפיס עמודים מסויימים? איך וורד ידע מה אני רוצה להדפיס?
האם מישהו נתקל בזה, ויש לו תשובה, או פתרון?
תדוה, וגמח"ט לכולם.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמדומה שזה התשובה לשאלה שלך, אבל רק באופיס 2007
באופיס 2003 הדפסתי הכל ל-pdf ושם בחרתי איזה עמודים להדפיס
צפה בקובץ המצורף 24248

גמח"ט

קבצים מצורפים

• 1.png
    KB 24.4 · צפיות: 4

DDFF

משתמש פעיל
והנה בעברית (ואפילו קצת יותר מפורט):

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 45.8 · צפיות: 4

לייזער

משתמש צעיר
עימוד ספרים
גם ב2003 אפשרי הדבר. ובעזרה של ווארד מפורטים כל האופציות בזה (כמו גם האופצי' להדפיס מקטעים שלמים בפני עצמם מבלי לטרוח לרשום את העמודים עליהם הם נפרסים - ע"י שרושמים "s1" או "s2" והדומה (וידפיס מקטע 1 או מקטע 2), או גם "s1-s5, s7" (וידפיס בזה מקטעים 1-5 עם מקטע 7 (וידלג על 6)), וכל כיוצא בזה. ואולי לזה התכוון DDFF שבעברית ב2007 יש יותר פירוט, אלא שהתמונה שהעלה עדיין מחכה לאישור..).

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עדיין אין בזה תשובה לשאלתי
אלא רק כיצד להדפיס מקטעים
אבל לא עמודים שלמים מסויימים.

שנה טובה ופתקא טובה לכולם

לייזער

משתמש צעיר
עימוד ספרים
כתבת הרי שבמהלך הקובץ הנך משנה את מספרי עמודים אחורה,
האם אפשר לשנות את מספרי העמודים באמצע המסמך מבלי להקצות לו מקטע בפ"ע?

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
טוב, נראה לי שהבנתי.
ז"א אם החלפתי מקטע, זה נקרא מקטע 2 עמ' 1 (P1S2)?
והעמוד שבו יש את החלפת המקטע, שייך כפי הנראה למקטע הראשון?
ואיך אני יודע באיזה מס' מקטע אני נמצא כרגע (ז גם בעניה שבכל הדפסה אני צריך לבדוק בדיוק איזה מקטע זה ולא מספיק לבדוק איזה עמוד).
עוד בעיה שאני חושב כעת, מכיון שמס' התוים בשורה "עמודים" מוגבל (נראה לי 256) אזי כתיבת עמוד ומקטע כל פעם מגבילה עוד יותר את מס' העמודים האפשרי (וכבר פתחתי על זה פעם אשכול בנושא).
תודה על הסיוע, וחג שמח

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• 2.png
    KB 3.5 · צפיות: 5

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה