רשתות wifi guest

לליס

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שכן ביקש ממני להשתמש זמנית בראוטר שלי עד שבזק יסדרו לו את הקו (אין קליטה במקום)
השאלה שלי, הבנתי שיש אפשרות להגדיר wifi במצב אורח, עם סיסמא שונה,
ואז יותר בקלות אפשר להחליף את הסיסמא,
וגם לא לתת את הסיסמא של הראוטר עצמו.
מישהו יודע על זה פרטים? (יש לי ראוטר BE של בזק)
וכן, האם התחברות של מחשבים נוספים אמור לגרום לי לאיטיות בגלישה?
תודה!

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה יכול לא לתת לו את הסיסמא בכלל ותלחץ בראוטר על הכפתור WPS ושהוא יתחבר מייד,
זה עושה שהראוטר יהיה ללא סיסמא לכמה דקות,
[אמנם אחרי שהוא מתחבר יש דרך לעלות על הסיסמא אבל 90 אחוז מהאנשים לא יודעים איך לעשות את זה],

לליס

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה