Wanted: InDesign Assistant

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
I'm looking for someone who can help me on an occasional basis with various miscellaneous jobs in InDesign.
Often, the work will involve keying in corrections to previously typeset books.

Requirements:
  • Excellent InDesign skills
  • English at near mother-tongue level. Almost all the work and instructions for corrections will be in English.
  • Attention to detail.
Remuneration:
This work will be paid on an hourly basis, in the region of 50 shekels/hour. A valid tax cheshbonit (for an Osek Mursheh) or Kabalah (for an Osek Patur) is required.

If this sounds like something you'd be able to do, please send me a private message on Prog with some short details of your previous experience.

Many thanks, and a freilichen Channukah,
Ariel

מרדכיT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
תרגום גוגל להודעה הפותחת:

אני מחפש מישהו שיכול לעזור לי מדי פעם בעבודות שונות ומגוונות ב- InDesign.
לעיתים קרובות, העבודה תכלול כניסה לתיקונים לספרים שהוגדרו בעבר.
דרישות:
כישורי InDesign מעולים
אנגלית כמעט בשפת אם. כמעט כל העבודות וההוראות לתיקונים יהיו באנגלית.
תשומת לב לפרטים.
תגמול:
עבודה זו תשולם על בסיס שעתי, באזור 50 שקל לשעה. יש צורך בחששבונית מס תקפה (למורשה של אוסק) או קבלה (עבור אוסק פאטור).
אם זה נשמע כמו משהו שתוכלו לעשות, אנא שלחו לי הודעה פרטית ב- Prog עם כמה פרטים קצרים מהניסיון הקודם שלכם.
תודה רבה, וחנוכה חופשית,
אריאל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה