V'o'o'o'o'o'o'o'o'o'o

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שתי התמונות הראשונות מדהימות.
השלישית מתאימה לכותרת...

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אוי לא......
מבחיל רק מהמחשבה של לעמוד ולצלם ת'דבר הזה

א

איצה מאייר

אורח
בגדול החל ובקטן כלה!
זה היה לפני מעריב?:)

א

איצה מאייר

אורח
עקב התגובות היפות אני ממליץ לכתוב בכותרת תמונות חרקים......
כך את התגובות המעגילות לא נצתרך לראות!

chen100

משתמש רשום
2 התמונות הראשונות יפות....
האחרונה זוועתית-סליחה על המילה אבל זו האמת...
בהצלחה.

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י chen100;561909:
2 התמונות הראשונות יפות....
האחרונה זוועתית-סליחה על המילה אבל זו האמת...
בהצלחה.
גם את האמת צריך לדעת איך לכתוב!:mad:

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
רבי חנניה בן עקשיה אומר, רצה הקדוש ברוך הוא לזכות את ישראל; לפיכך הרבה להן תורה ומצוות, שנאמר "ה' חפץ, למען צדקו; יגדיל תורה, ויאדיר" (מכות כג, ב)

לזכות את ישראל - כדי שיהו מקבלין שכר במה שמונעין עצמן מן העבירות לפיכך הרבה להן שלא היה צריך לצוות כמה מצות וכמה אזהרות על שקצים ונבלות שאין לך אדם שאינו קץ בהן אלא כדי שיקבלו שכר על שפורשין מהן(רש"י שם)

זה הגיוני שאנשים קצים משקצים, כך רצה הקב"ה.

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י כדרלעמר;561922:
רבי חנניה בן עקשיה אומר, רצה הקדוש ברוך הוא לזכות את ישראל; לפיכך הרבה להן תורה ומצוות, שנאמר "ה' חפץ, למען צדקו; יגדיל תורה, ויאדיר" (מכות כג, ב)

לזכות את ישראל - כדי שיהו מקבלין שכר במה שמונעין עצמן מן העבירות לפיכך הרבה להן שלא היה צריך לצוות כמה מצות וכמה אזהרות על שקצים ונבלות שאין לך אדם שאינו קץ בהן אלא כדי שיקבלו שכר על שפורשין מהן(רש"י שם)

זה הגיוני שאנשים קצים משקצים, כך רצה הקב"ה.
גם תמונה שמזכירה לנו מה רבו נפלאותיך השם וגם ווארט לשבת(קוראים פרקי אבות לא)
אשריך!
אמר רבי חנניא בן....קדיש....

אושר

משתמש מקצוען
יפה מאוד, נפלאות הבורא!!!
(עכשיו אתה מוזמן לבוא ולצלם לי את ה"חומייני" הנחמד שקפץ לי פה על שולחן האוכל במטבח וביצע היפוך נ ה ד ר! אולי תתפוס את הזווית.)
בעעעעעעעעע

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י איצה מאייר;561929:
גם תמונה שמזכירה לנו מה רבו נפלאותיך השם וגם ווארט לשבת(קוראים פרקי אבות לא)
אשריך!
אמר רבי חנניא בן....קדיש....

זה ממסכת מכות לא פרקי אבות.

זה ממש לא ווארט, זה משנה עם פירוש רש"י.

:)

שבת שלום:D

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י כדרלעמר;561934:
זה ממסכת מכות לא פרקי אבות.

זה ממש לא ווארט, זה משנה עם פירוש רש"י.

:)

שבת שלום:D
אתה חייב להרוס אה?;):)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
למי שהזדעזע מתמונת הזחלים הלכודים בקורי העכביש, רציתי רק לספר עובדה שידועה לי מכלי שני, שהלכו לשאול את הרב שטיינמן אם יש בעיה להראות סרטי נשיונאל ג'אוגרפיק לילדים (בהקרנה פומבית, לא במחשב הביתי, חלילה) בהם רואים סצנות של חיות טורפות - אם אין בזה אכזריות. השיב הרב שטיינמן שזו דרך הבריאה ואין בזה משום אכזריות. אז אם זה רק עניין של טעם כל התגובות הנוזפותלמעלה, מילא. אם עניין של עדינות ומוסריות יתרה - אין לזה מקום.
אגב תמונות נאות בהחלט.- זה נראה כמו זחלי פרפרים. (היה לי אחד דומה בגינת הבית לפני פסח והוא שימש כביביסיטר נאמן לפעוטות שלי שצפו בו ברתק, ונתנו לי עוד חצי שעה של עבודת נקיון שקטה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אתם בטוחים שאלה קורי עכביש? לי זה מזכיר את 'טוואי התהלוכה' - זחל אולי יפה ומעניין, אבל שמרו מרחק בטוח ממנו, כי הוא גורם תגובות אלרגיות איומות (התנפחות, אדמימות, גרד נורא - יכול להביא למצב של פיקוח נפש). הזחלים האלו טווים קורים צפופים וחזקים הנראים כקורי עכביש, בעיקר על עצי אורן (עד כמה שזכרון ימי ילדותי מגיע) ויש להם מנהג מעניין ללכת בשורה כמו בתהלוכה, ומכאן שמם.
תמונות מצוינות לאנציקלופדיה או לספר טבע (לא בדיוק לתלות במטבח או בחדר האוכל:):))

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אהבתי את השניה (רק הירוק בימין קצת מוציא מאיזון..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה