חומרה USB לניוד עבודות חשבות

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לצורך ניוד עבודות חשובות בין 2 מקומות עבודה שונים
איזה זיכרון נייד USB עדיף
סאנדיסק או קינגסטון?

ובכללי: איך נחשבת החברה הזאת קינגסטון-מבחינת בעיות/קבצים שנמחקים/מחיקת נתונים וכו'
אמינה? או פחות?

תודה רבה

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין עדיפות
כולם מיוצרים ברמת זבל כזה או אחר
כן
אבל בסאנדיסק לא היה לי תקלות בחיים- בכו''א כל מה שקניתי מיבואן רשמי ולא ממקומות מפוקפקים
בקינגסטון כן יש תקלות - אפי' באחוז יותר מסאנדיסק?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
חומר חשוב מגבים בשני מקומות.
===
עדיף גיבוי בענן.
צריך לדעת איך לעשות זאת בצורה מתאימה לצרכים.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אבל בסאנדיסק לא היה לי תקלות בחיים
זה שלך לא היה לא אומר שלא קיים
מאות אלפים בעולם נתקלו בsandisk שלא מזוהה במלא גודלו ומבקש אתחול
ומדובר בsandisk אורגינלי שהחברה אפילו מחליפה את זה בחדש ללא תמורה

בני2

משתמש מקצוען
כמו בכל מוצר לכל חברה יש סדרות נחותות וסדרות טובות יותר, מה שאומר שקודם כל תשלול את הסדרות הפשוטות.

דבר נוסף, רוב מוחלט של התקלות נגרמות משימוש לא נכון, כמו הוצאה באמצע פעולה וכד', אם תקפידו על שימוש אחראי תצמצמו את הסיכויים לכשל.

כללית, הסאנדיסק הפשוטים מידי פשוטים כל תנועה או נפילה שלא בדיוק במקום שוברת ומעקמת.

כללית-2, תבחר לך דגם שהוא יהיה לך נח לניוד ולא קל לאיבוד, כתלות באופן ההתניידות שלך איתו. (אם הוא יהיה בודד עדיף גדול יותר אם הוא ייכנס לצרור עדיף קטן וכו'...)

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חומר חשוב מגבים בשני מקומות.
===
עדיף גיבוי בענן.
צריך לדעת איך לעשות זאת בצורה מתאימה לצרכים.
זה חוץ מהגיבוי
זה למטרת ניוד בעבודה (-לא מעוניין בענן)
כמו בכל מוצר לכל חברה יש סדרות נחותות וסדרות טובות יותר, מה שאומר שקודם כל תשלול את הסדרות הפשוטות.
אני בעיקר מתלבט בין זה

לזה

שניהם מתכת
רק הקינגסטון יותר קטן -משמעותית
לכן יש לי ההעדפה אליו
השאלה שלי היא:
האם סאנדיסק יותר טוב ממנו אפי' באחוז?
- כי אם כן אני מעדיף את האיכות והאמינות על פני גודל.

אולי מעניין אותך גם...