התייעצות SMS לסטיק

החסידים

משתמש פעיל
איך אני יודע מה המספר של הסים? (איזה מספר לתת לאנשים כדי שיוכלו לשלוח לי?)

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
בחבילה רשום שיש לי בחודש 0 מיסרונים צפה בקובץ המצורף 1639974זה אומר שאם אני יקבל SMS אז יחיבו אותי בכסף או שזה רק לשלוח אני לא יכול אבל כן לקבל?
לא
ב019 אתה יכול רק לקבל וזה הסיבה שמופיע לך 0 כי אין לך אפשרות לשלוח. אבל לקבל אין הגבלה כמובן
לגבי השאלה מה המספר מנוי: מופיע בחשבונית, ואם בכל אופן לא מצאת, שלח לי מייל עם מספר זהות ואשלח לך
ולעצם העניין, אני חושב שרוב החברות עם נטפרי חוץ מ019 בכלל לא מקבלים SMS בכלל.

החסידים

משתמש פעיל
יש לי סים של 019 נטפרי וסטיק של ZTE,
זה מה שכתוב לי באתר של ZTE צילום מסך 2024-05-05 100148.jpg
מישהו מוכן לנסות לשלוח למספר הזה SMS כדי שאני ידע שזה באמת המספר?

חיימקוש

משתמש מקצוען
לא
ב019 אתה יכול רק לקבל וזה הסיבה שמופיע לך 0 כי אין לך אפשרות לשלוח. אבל לקבל אין הגבלה כמובן
לגבי השאלה מה המספר מנוי: מופיע בחשבונית, ואם בכל אופן לא מצאת, שלח לי מייל עם מספר זהות ואשלח לך
ולעצם העניין, אני חושב שרוב החברות עם נטפרי חוץ מ019 בכלל לא מקבלים SMS בכלל.
זה רשום י בחשבונית תודה רבה על העזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה