שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

Yerushalmit

משתמש מקצוען
אני הזמנתי משם כמה דברים והייתי מאוד מרוצה
אך יש הרבה בגדי נשים שחסום בנטפרי
יש עצה איך אפשר כן לראות?

זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

RRRRR

משתמש מקצוען
יש לי שאלה דחופה
עשיתי אתמול הזמנה ב630 שח בשיין
כי ראיתי פה שלא משלמים מכס
ועכשיו קיבלתי במייל הודעה כזו
זה אומר שאני אצטרך לשלם מעמ?
יש מה לעשות עם זה??

המוצר שרכשת אונליין מחו"ל צפוי להגיע בקרוב!

*** יש לעדכן מספר ת.ז לטובת שחרור המשלוח מהמכס ***

מספר המשלוח : 335657502246
ערך (כפי שהוצהר ע"י השולח): 198.98 $
משקל : 10.1

(*) משלוח שערכו מעל 100$ ו/או משקלו 5 ק"ג ומעלה חייב בהצהרת מספר ת.ז של בגיר מעל גיל 18 בלבד (לא ניתן לשחרר משלוח באמצעות ת.ז של קטין).

(*) הודעה זו אינה דרישה לתשלום מיסים.

(*) עיכוב במסירת ת.ז ישפיע על זמני שחרור החבילה והפצתה אלייך וכן עלויות אחסנה ללא שליטתנו .

ש+

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי שאלה דחופה
עשיתי אתמול הזמנה ב630 שח בשיין
כי ראיתי פה שלא משלמים מכס
ועכשיו קיבלתי במייל הודעה כזו
זה אומר שאני אצטרך לשלם מעמ?
יש מה לעשות עם זה??

המוצר שרכשת אונליין מחו"ל צפוי להגיע בקרוב!

*** יש לעדכן מספר ת.ז לטובת שחרור המשלוח מהמכס ***

מספר המשלוח : 335657502246
ערך (כפי שהוצהר ע"י השולח): 198.98 $
משקל : 10.1

(*) משלוח שערכו מעל 100$ ו/או משקלו 5 ק"ג ומעלה חייב בהצהרת מספר ת.ז של בגיר מעל גיל 18 בלבד (לא ניתן לשחרר משלוח באמצעות ת.ז של קטין).

(*) הודעה זו אינה דרישה לתשלום מיסים.

(*) עיכוב במסירת ת.ז ישפיע על זמני שחרור החבילה והפצתה אלייך וכן עלויות אחסנה ללא שליטתנו .
לא תצטרכי לשלם מכס
אבל תמלאי את הת.ז. שלך באתר
זה בקשה ח"פ שהם מבקשים

יערי

משתמש מקצוען
פעם ראשונה ולכן יש לי שאלות.
קיבלתי הודעה טלפונית שהמשלוח נמצא בחברת ההפצה ותוך כמה ימים היא תגיע לחנות איזי פון,
מה זה אומר? תוך כמה ימים זה אמור להגיע לשם? והאם צריך להגיע עם איזו אסמכתא?

צדיק כתמר יפרח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הזמנתי משיין והגיע לי כעבור שבועיים. לא הגיעה לי הודעה מהדואר אלא רק בSMS שכתוב שם שהגיע לחנות מסוימת ואם לא יאסף תוך יומיים המשלוח יוחזר
הזמנתי 2 פוטרים. הגיעו ממש יפים (קצת דקים) וגם הזמנתי תיק ב-9 ש"ח והגיע משהו ממש חמוד!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פעם ראשונה ולכן יש לי שאלות.
קיבלתי הודעה טלפונית שהמשלוח נמצא בחברת ההפצה ותוך כמה ימים היא תגיע לחנות איזי פון,
מה זה אומר? תוך כמה ימים זה אמור להגיע לשם? והאם צריך להגיע עם איזו אסמכתא?
צריך להגיע עם מספר ארוך- משהו כמו 12 ספרות

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אני הזמנתי משיין והגיע לי כעבור שבועיים. לא הגיעה לי הודעה מהדואר אלא רק בSMS שכתוב שם שהגיע לחנות מסוימת ואם לא יאסף תוך יומיים המשלוח יוחזר
הזמנתי 2 פוטרים. הגיעו ממש יפים (קצת דקים) וגם הזמנתי תיק ב-9 ש"ח והגיע משהו ממש חמוד!
קישורים?......

VIZUALI

משתמש צעיר
מישהו יודע איפה האיסוף שלהם בבני ברק?

קיבלתי הודעה שהמשלוח הגיע וממתין לאיסוף, אך אין לי מושג היכן לאסוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה