התייעצות nokia 3310- ממליצים???

חיולה

משתמש מקצוען
שאלת המיליון דולר
איזה מכשיר כשר הכי מומלץ, הכי חזק והכי חשוב שיחזיק לאורך ימים (בתקווה שקיים כזה דבר)
האם נוקיה 3310 עונה על הציפיות?

שם עט

משתמש פעיל
גם צריך שהחברה של הסים תהיה תואמת, היה לי, לא זוכר איזו חברה, ואנשים כעסו עלי שאני לא עונה להם, ובכלל לא ראיתי שצלצלו אלי, התקשרתי לחברה ואמרו לי כן, רואים שהתקשרו אליך אבל השיחה לא הגיעה אליך, אפילו שלחו לי דוח במייל עם רשימת המספרים וכו', אמרו שבעיה במכשיר. כמובן שהם בסדר, המכשיר לא תקין... עד שבאחת החנויות הסלולר בגאולה הסביר לי שזה דור כזה והחברה שלי דור אחר, והציע לעבור חברה, מיד עשיתי כך והבעיה נפתרה.
בכל אופן אני מזדהה עם רוח הדברים הכתובים בהודעה לפני... לא אהבתי אותו בכלל, שמתי אותו בצד

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היה לי את המכשיר הזה ועברתי 3(!) חברות. כלום לא עזר. אנשים טענו שניסו להשיג אותי ואני לא עונה...
יש לי עכשיו Q3 מרוצה מאד. שמעתי מעוד אנשים שנהנים ממנו.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שאלת המיליון דולר
איזה מכשיר כשר הכי מומלץ, הכי חזק והכי חשוב שיחזיק לאורך ימים (בתקווה שקיים כזה דבר)
האם נוקיה 3310 עונה על הציפיות?
הוא מחזיק מעמד פשוט כי אף אחד לא משתמש בו :(
לדעתי לא שוה את המחיר ולא עונה על הציפיות

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
פלאפון חביב. לא מדי מצועצע. העיקר שומעים טוב, מקבל שיחות בלי בעיה.... ובלי בעיות קליטה מיוחדות. יש תזכורות, לוח שנה עברי ולועזי משולב ועוד.
התנסיתי עם המון פלא' בחיים, ב"ה הפעם אני נהנית ממליצה לבדוק בחנויות.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוב נראה לי שירדתי מהרעיון לקנות את המכשיר הזה.
יש לכם המלצה על מכשיר טוב וחזק אחר?
אני אישית חושב שC2 הכי טוב שקים בשוק הכשר רק שהיום אם מחודשים ואז אם יש לכם מזל אתם מקבלים מכשיר טוב אם לא ......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה