Logmein

• פותח הנושא piku
  • פורסם בתאריך

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
שלום רב,

מידי פעם לקוחות אומרים שיש להם אפשרות התחברות ע"י Logmin.

מהי השיטה הזו?
מה היתרונות שלה על פני תוכנות אחרות כמו VNC?
האם זו תוכנה חינמית?
האם ההשתלטות היא באמצעות IP?
איך משתמשים איתה בצורה כזו שאשלוט על המחשב המתבקש?

אשמח לכך פיסת מידע.

התודה מראש.

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
LOGMEIN זה אתר שנותן לך להכנס לתוך כל מחשב שמחובר דרך חשבונך באתר לתוך המחשב..
ז.א. אתה נכנס לאתר מתחבר לסיסמא ובחשבון שלך אתה יכול להגדיר שהמחשב הזה עכשיו יהיה סלייב אל החשבון שלך...
כמובן שלפני זה אתה צריך להוריד תוכנה ולהתקינה בכל מחשב בה אתה רוצה לשלוט מרחוק והיא אמורה להיות פעילה כל הזמן.. ואת התוכנה הזו אתה אמור להוריד מתוך החשבון שלך..

זה איטי קצת כי זה דרך האינטרנט אבל מאד נוח.. ואם יש לך חשבון פרו אתה יכול גם לשתף קבצים..
אני אישית משתמש בחינמי.. מאד מרוצה.. מכל מחשב בעולם אני נכנס למחשב שלי בבית או בעבודה.

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
עזריאל, תודה רבה!

מה זאת אומרת קצת איטי? יש איזהשהוא delay של אלפית השניה? או שכבר מדובר כבר בשניות?
זה עדיף על 'חיבור לשולחן מרוחק', VNC וכד'? א"כ מדוע? שם אתה גם יכול להתחבר לכל שולחן עבודה... או שזה רק מקבילה של התוכנות הללו.

בכל אופן אלפי תודות!

אישאשכולות

משתמש צעיר
דובר על זה רבות כאן בפורום. "שולחן עבודה מרוחק" - כמו שהסבירו אז - מהיר הרבה יותר. ואם שאלת כמה DELAY יש לLOGMEIN, אז תשובתי היא, הרבה. אני משתמש עם זה, וזה מאוד איטי.
אגב, לנתיביים, האתר ופעילות המחשב מרחוק דרכו, מאושרת על ידי "נתיב". תבקשו, יאשרו לכם, ו...תהנו.

bris

משתמש סופר מקצוען
הייתרון הגדול שהיא עובדרת פיירוולים וכו' בקלות.

ולא חייבם להתקין כלום, יש להם גירסה מיוחדת www.logmein123.com

אישאשכולות

משתמש צעיר
BRIS, מה הקוד בן 6 הספרות שלי? הקישור שהבאת פותח לי מיד חלון שמבקש קוד כזה. איפה הכנסתי אותו בפרטים שלי? (יש לי ACCOUNT בLOGMEIN).

saryoram

משתמש רשום
אני ממליץ על http://www.teamviewer.com
תוכנה קטנה שמורידים ומפעילים (אפשר להתקין אך לא חייבים) שימוש לא מסחרי חינם - עובדת מצויין

bris

משתמש סופר מקצוען
יש גם משהוא מאוד נחמד על בסיס של VNC אבל יותר פשוט , כדאי לנסות

www.showmypc.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה