line out מה תפקידו?

aviaviavi

משתמש פעיל
רציתי לקנות נגן עם אפשרות להקליט בו הקלטה פנימית מטיפ או מהפלאפון ישירות לנגן עם כבל זכר זכר,
אז קניתי נגן שיש בו שני חיבורים אחד של אוזניות ועל השני כתוב - line out וזה לא מצליח להקליט?
אפשר לדעת למה ואיך אני יכול לעשות הקלטה פנימית?
וכן מה ההבדל בין line out ל - line in אשמח לקבל מידע מפורט

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הקלטה פנימית זה אמור להיות line in זה אומר שהשמע נכנס לתוך המכשיר (in)

ומה שהמכשיר משמיע החוצה זה אמור להיות line out,

In זה פנימה
Out זה החוצה
בד"כ

aviaviavi

משתמש פעיל
אז מה ההבדל בין out לחור של האוזניות? הרי בנגן אחד יש לי את שניהם

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שיש איזה שהוא הבדל אבל אני לא יודע..
על פניו איך שזה כתוב זה נראה ככה..

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אז מה ההבדל בין out לחור של האוזניות? הרי בנגן אחד יש לי את שניהם
כמו שנכתב כאן, שניהם מוציאים את המוסיקה מהנגן החוצה. מסתבר שיש הבדל מסויים במבנה היציאה עצמה (שחלק מהכבלים יתאימו רק לאחת מהן).
ואולי יש הבדל בכוח החשמלי שיוצא (אוזניות רגילות פועלות על כוח החשמל של הנגן, בעוד שכאשר החיבור הוא לרמקולים גדולים או למכשיר אחר, יש למכשיר השני ספק כוח עצמי והוא אינו צריך את הכוח החשמלי של הנגן. אבל לא בטוח שזה ההבדל).

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אחד החברים בפורום כתב שבאורגן שלו אם הוא מחבר להגברה דרך החור של האוזניות זה נשמע לא טוב, כנראה תואם את מה שאמרת, תודה על החידוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה