GLS Style

שם בדוי

משתמש פעיל
אני קניתי חולצות שבת לבנים ומאד מאד מרוצה
גזרה מעולה (כמו של אוהה)
בד איכותי
משלוח מהיר
ויש להם שירות מעולה!!

ואין לי שום מניות אצלם...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
המחירים ממש לא זולים.
לדוגמא - חולצה של 70 אחוז כותנה ב-80. אני קונה 100 אחוז ב-50. הדוגמא והגיזרה לפי התמונה, נראים מאד דומים.

חני

אחת מאלף

משתמש רשום
אני קניתי פעמיים, מרוצה מאד מאד מהאיכות, מהיופי, חולצות מהממות ומכנסיים יפיפיים שעומדים מדהים. ויש שרות שלא מצאתי בשום מקום, כולל החלפות ויחס ל"נידנודים". ולא מכירה אותם בכלל, כך שאין לי כל אינטרס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  38  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה