Edge בווינדוס 10.

טוב לדעת

משתמש צעיר
מה זו בדיוק הפונקציה הזאת בווינדוס 10?
זה דפדפן??
אני משתמשת בדפדפן כרום. אולם כל הקבצים המורדים גם PDF וגם קבצי מוזיקה נפתחים דרכו.
תפריט העזרה שלו מסונן באתרוג
האם הוא מומלץ? אפשרר לאכסןדרכו את החומרים? היכן הם נשמרים באופן טבעי חוץ מההורדות?

qwerrrewq

משתמש מקצוען
Edge הוא האקספלורר החדש.
ניתן לשנות ולהגדיר שקבצי pdf ומוזיקה יעבדו דרך התוכנות המסורתיות
את השאלה ההאחרונה לא כל כך ההבנתי.

וואלוואלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
זה לא ממש האקספלורר החדש אמנם דומה אבל בווינדוס 10 יש גם את האקספלורר הרגיל
אגב לי יש חסימה של נתיב והחסימה לא הצליחה לחסום לי את הדפדפן של Edge

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י וואלוואלע;2117079:
זה לא ממש האקספלורר החדש אמנם דומה אבל בווינדוס 10 יש גם את האקספלורר הרגיל
אגב לי יש חסימה של נתיב והחסימה לא הצליחה לחסום לי את הדפדפן של Edge

יש לך חסימה של נתיב אבל היא לא הצליחה לחסום את הדפדפן הנ"ל.... בקיצור אין לך חסימה.
זה לא אמור להיות, הדפדפן החדש גם נחסם בנתיב, תפנה לנתיב שיבדקו מה הבעיה אצלך.

טוב לדעת

משתמש צעיר
נכתב ע"י תמים;2117214:
יש לך חסימה של נתיב אבל היא לא הצליחה לחסום את הדפדפן הנ"ל.... בקיצור אין לך חסימה.
זה לא אמור להיות, הדפדפן החדש גם נחסם בנתיב, תפנה לנתיב שיבדקו מה הבעיה אצלך.

אבל איך הוא מופיע אצלי כמציג קבצים כשהדפדפן שלי הוא כרום?

qwerrrewq

משתמש מקצוען
כיון שמייקרוסופט הגדירו אותו ככזה, ואין קשר בין זה לבין החסימה, כדי לשנות זאת עליך לחפש בחיפוש של ווינדוס את המילה "סיומת", תקפוץ לך האפשרות של התאמת תוכנה לפתיחת קובץ, שם תצטרכי לאתר את הסיומת Pdf ולשייך אותה אל התוכנה בה תרצי להשתמש, מצו"ב צילומסך.

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 36.4 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה