Diy/עיצוב שולחן חג- סוכות

קפה קפה

משתמש מקצוען
@אסתי כץ הרעיונות שלך מטורפים.
אני אשמח בהזדמנות זו לקל רעיון לתפירת מפה יפה לשבת (משהו בצבעי הזהב) היות שאני גם תופרת אשמח גם לרעיון יפה לגימור (דנטל)
תודה מראש

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש
אני אשמח בהזדמנות זו לקל רעיון לתפירת מפה יפה לשבת (משהו בצבעי הזהב) היות שאני גם תופרת אשמח גם לרעיון יפה לגימור (דנטל)
תודה מראש

לכי לחנות בדים ותני לדמיון שלך לעשות את העבודה. יש בדים מאלפים. אישית פחות מתחברת למפות עם גימורים של דנטל. אבל אם את אוהבת. חפשי בד גפיור- תחרה ותגזרי ממנה חלקים לסיומת ולמרכז המפה. אבל זאת כבר התקשקשות שעדיף לקנות מוכן.
מה שבעיקר קל וכיף לקנות אלו בדי ברוקד, בדי ריפוד בדי פוליאסטר שמתקבלים מהמם על שולחן שבת

חרסינה

משתמש רשום
תודה מראש
יש בחנויות סדקית סרטים מהממים לסיומות. דנטלים, חוטי משי,תחרה ועוד. תתאימי לפי העין.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אסתי כץ
אסתי, כמה טוב שסוכות מגיע שוב כל שנה מחדש.
מיוחד כל כך.
מגרה כבר לערוך...

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@אסתי כץ פשוט מקסים ומיוחד! אהבתי.. איפה אפשר לראות עוד רעיונות שלך?

m i r y a m

משתמש צעיר
צילום מקצועי
את הלייסט עם העלים
שמת סתם עלים מהרחוה או שקנית??
ועוד שאלה איך זה לא יתייבש לך במהלך החג---

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך צבעת את העטיפה של האתרוג?

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
את הלייסט עם העלים
שמת סתם עלים מהרחוה או שקנית??
ועוד שאלה איך זה לא יתייבש לך במהלך החג---
קניתי, והם אכן התייבשו במהלך החג, אבל זה ממש לא הפריע. שימי לב שלא שמתי פרחים כדי שלא ינבלו.עלים שמתייבשים עדיין נראים יפה גם כשיבשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה