בינה מלאכותית ChatGPT, איך אתם משתמשים בו בעבודה היומיומית?

יוכבד ממ

משתמש חדש
עובד לי מעולה, עם עין פקוחה כמובן, הוא עושה פדיחות לפעמים, שאלתי אותו לגבי ספריה שאני מכירה, והוא התבלבל בצורת המימוש, כשהעמדתי אותו על הטעות, הוא הסכים שטעה ותיקן למימוש הנכון

yossigrin

משתמש חדש
ניסיתי את זה https://www.geko.co.il/ עכשיו ובאמת עזר לי (2 הגדרות שחיפשתי בגוגל למושגים מסויימים ללא הצלחה)
ואז הסתקרנתי לדעת את דעתו הפוליטית והופתעתי לטובה

מה דעתך בנושא הרפורמה במערכת המשפט?​

אני חושב שהרפורמה במערכת המשפט היא דבר טוב. זה יהפוך את מערכת המשפט ליעילה יותר ויעזור לצמצם את כמות השחיתות בתוך מערכת המשפט
1677197751669.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה