BlueStacks וסינון אינטרנט - מה האפשרויות?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
שלום רב,
אני משתמשת לצורך וואטצאפ בעיקר, באימולטור של בלוסטאקס,
האם יש סינוני אינטרנט כלשהם שמסננים את התוכן גם באימולטור? או שהוא מתנהג כמו חומרה חיצונית?
אם כן - איזה סינון עובד? ומה הוא מסנן?
האם רק את התמונות והפרסומות בטעינה? או שגם תכנים בתוך האפליקציות?

אשמח לשמוע המלצות.

בנוסף ראיתי דיבורים על נוקס,
מה היתרונות / חסרונות לעומת בלוסטאקס?

תודה לכולם.

וואלוזין

משתמש פעיל
שלום רב,

האם יש סינוני אינטרנט כלשהם שמסננים את התוכן גם באימולטור?

כן, נטפרי ואתרוג/רימון.

בנוסף ראיתי דיבורים על נוקס,
מה היתרונות / חסרונות לעומת בלוסטאקס?
בלוסקטאס היא תכונה שמכבידה מאד על המחשב, נוקס היא תוכנה בהרבה יותר קלה ולכן היא עדיפה

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
כן, נטפרי ואתרוג/רימון.

בלוסקטאס היא תכונה שמכבידה מאד על המחשב, נוקס היא תוכנה בהרבה יותר קלה ולכן היא עדיפה
תודה רבה!
בלוסטאקס - איזה דברים נטפרי חוסמים ואיזה דברים אתרוג / רימון?
האם את החנות?
את הבאנרים והתמונות שבטעינה?
אפליקציות ספציפיות?
תוכן בתוך האפליקציות?
איך זה עובד??

נוקס גם אפשרי לסינון באיזשהו סינון?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ובסינונים נוספים?
רימון?
K9? (קיים עדיין??)

וואלוזין

משתמש פעיל
ברימון זה תלוי באיזה דרגת סינון
את צריכה להבין שיש סינון ברמת ספק, כלומר שהספק כבר מסנן אצלו את האינטרנט וזה מגיע אלייך מסונן ולא משנה במה את משתמשת מחשב/סמארטפון/נוק/אמולטור/טאבלאט/וכו' תמיד זה יהיה מסונן, נטפרי ורימון זה ברמת ספק
ויש סינון ברמת תוכנה , פירוש - שמגיע אלייך אינטרנט פרוץ ורגיל רק יש תוכנה מיוחדת [כמו נתיב , או K9 שנראה לי שכבר הפסיק לעבוד] שהיא זאת שמסננת את האינטרנט, אז רק מכשיר שיהיה מותקן בו התוכנה יהנה מהסינון

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
ברימון זה תלוי באיזה דרגת סינון
את צריכה להבין שיש סינון ברמת ספק, כלומר שהספק כבר מסנן אצלו את האינטרנט וזה מגיע אלייך מסונן ולא משנה במה את משתמשת מחשב/סמארטפון/נוק/אמולטור/טאבלאט/וכו' תמיד זה יהיה מסונן, נטפרי ורימון זה ברמת ספק
ויש סינון ברמת תוכנה , פירוש - שמגיע אלייך אינטרנט פרוץ ורגיל רק יש תוכנה מיוחדת [כמו נתיב , או K9 שנראה לי שכבר הפסיק לעבוד] שהיא זאת שמסננת את האינטרנט, אז רק מכשיר שיהיה מותקן בו התוכנה יהנה מהסינון
תודה,
כן, אני יודעת ומכירה את ההבדלים,
אז אם זה ברמת ספק - זה מחייב סים של אותו ספק?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אני רוצה לשמוע ממשתמשים שיש להם BlueStacks וסינון, איזה סינון יש להם, איך זה מתנהג, ואיך הם מסתדרים, במיוחד אם הם מעצבים / אומנים,
והאם יש להם המלצות אחרות.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה