דרוש מידע Avast גנבו לי כסף - מה עושים?

אפרת אייזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
UX UI
ירד לי בחשבון סכום של 209 ש''ח מאווסט פרימיום. בחיים לא נרשמתי אליהם, פעם השתמשתי ב''אנטי'' וירוס הזה אבל מזמן כבר לא.
הם גם שולחים כל הזמן מיילים שאני לא פותחת, פעם אחת פתחתי כדי להסיר את עצמי וכמובן אין כזאת אופציה.
בקיצור, מישהו יודע מה עושים, ואיך אני גורמת לכסף לחזור אלי (או לפחות שלא יקרה שוב...)
ומה זה הסימון הזה, אין את זה על שום שורה אחרת בפרוט...
1707602094085.png

ובהזדמנות זאת, כל מי שעדיין לא ברח מהם - מומלץ להסיר אותם מהמחשב, וזה לא קל...

לוי אלי

משתמש מקצוען
הם גם שולחים כל הזמן מיילים שאני לא פותחת, פעם אחת פתחתי כדי להסיר את עצמי וכמובן אין כזאת אופציה.
את כל ההודעות אחד אחד להספים! (לא תמוד זה מועיל... גם לי יש איזה דיוור שאני לא מצליח להספים)
בקיצור, מישהו יודע מה עושים, ואיך אני גורמת לכסף לחזור אלי (או לפחות שלא יקרה שוב...)
ומה זה הסימון הזה, אין את זה על שום שורה אחרת בפרוט...
דבר ראשון (במקרה שאתם בטוחים שלא אמור להיות חיוב כזה) - להחיש את העסקה בבנק!
אפשר גם לנסות לתקשר איתם במייל (לפני שמספימים)
מה זה הסימון הזה, אין את זה על שום שורה אחרת בפרוט...
לא מוכר... זה צילום מסך מהאתר? ניתן להקיש על זה?

פרידא

משתמש מקצוען
יש תוכנות שמורידים אותם בחינם (כמו הנ"ל) והם מבקשים פרטי אשראי. אם אחרי שנה אתם לא מבטלים אז הם מתחילים להוריד כסף. מסתבר שזה גם המיילים ששלחו לך (ולא פתחת)
הרי מאיפה יש להם פרטי כרטיס אשראי שלך?

אפרת אייזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
UX UI
יש תוכנות שמורידים אותם בחינם (כמו הנ"ל) והם מבקשים פרטי אשראי. אם אחרי שנה אתם לא מבטלים אז הם מתחילים להוריד כסף. מסתבר שזה גם המיילים ששלחו לך (ולא פתחת)
הרי מאיפה יש להם פרטי כרטיס אשראי שלך?
היה לי שנתיים ולא גבו שקל, ואחרי שהסרתי את זה מהמחשב התחלתי לקבל מיילים.
מה שהיה בשורת הנושא זה שהם משדרגים לי למנוי פרימיום במבצע, חשבתי שאם אני לא פותחת ולא מאשרת אז לא משדרגים:)

פרידא

משתמש מקצוען
היה לי שנתיים ולא גבו שקל, ואחרי שהסרתי את זה מהמחשב התחלתי לקבל מיילים.
מה שהיה בשורת הנושא זה שהם משדרגים לי למנוי פרימיום במבצע, חשבתי שאם אני לא פותחת ולא מאשרת אז לא משדרגים:)
אז שנתיים חינם ואז גובים
מכירה את זה. גם לי הם עושים את זה, ומבקשים למלאות פרטי אשראי

לכאורה אם שלחו לך מכתבים ולא פתחת זו בעיה שלך
לא נראה לי שתוכלי לבטל את הגביה

ח.ח.ח.ח.

משתמש חדש
גם לי זה קרה הם טענו שלא הגבתי במייל אז הם הבינו שאני רוצה לחדש מנוי אבל הם התנצלו על התקרית והציעו לי את המנוי בגרושים והחזירו לי חזרה את מה שגבו למעט הסכום שאישרתי לחידוש המנוי מציע ליצור איתם קשר הם לא מתחמקים
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה