APK לצילום מסך

• פותח הנושא HDAS
  • פורסם בתאריך

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מישהו מכיר אפליקצייה לצילום וידיאו של המסך
עדיף שלא יראו לוגו של האפליקצייה וכן שלא יווצר כיתוב על הצילום באיזה אפליקציה השתמשו
אם אפשר להעלות לכאן את הAPK אודה מאד

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מישהו מכיר אפליקצייה לצילום וידיאו של המסך
עדיף שלא יראו לוגו של האפליקצייה וכן שלא יווצר כיתוב על הצילום באיזה אפליקציה השתמשו
אם אפשר להעלות לכאן את הAPK אודה מאד
פיירפונט?

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אם כמו שהבנתי אז מדובר במכשיר אנדרואיד, יש לי אנדרואיד 7.0 וגם בישן שהיה 4.4.2 היה אפשרות לצילום מסך וגם להסרטת המסך, ב4 זה היה להחליק מלמעלה, ב7 אני לא זוכר בדיוק איך אבל השתמשתי בזה מספר פעמים כך שודאי יש...

בר בי רב

משתמש פעיל
אם כמו שהבנתי אז מדובר במכשיר אנדרואיד, יש לי אנדרואיד 7.0 וגם בישן שהיה 4.4.2 היה אפשרות לצילום מסך וגם להסרטת המסך, ב4 זה היה להחליק מלמעלה, ב7 אני לא זוכר בדיוק איך אבל השתמשתי בזה מספר פעמים כך שודאי יש...
באנדרואיד 6.0 יש גם אפשרות כזאת. איני יודע אם זה בכל המכשירים.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אם אני לא טועה באנדרואיד נקי אין כלל אפשרות של הסרטת מסך, אפשרויות כאלה נוספו בממשקי החברות, ולכן לא בכל מכשיר יש את האפשרות הזאת, זה תלוי בחברה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה