api translate

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מחפש שירות של api translate חינמי

אשמח לקבל מידע
תודה מראש

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני שמח לבשר לך חגיגית שאין כזה API חינמי :)
הנה קוד פייטון שכתבתי פעם שמשתמש בAPI ה-"חינמי" של גוגל, הוא מוגבל למשהו כמו 300 תווים או משהו כזה.
Python:
    try:
        if re.search('[א-ת]', d[i]) is not None:
            d[i] = requests.get('https://translate.googleapis.com/translate_a/single?client=gtx&sl=he&tl=en&dt=t&q=' + i, verify=False).json()[0][0][0]
    except Exception as e:
        print(e)
        break
תשנה לפי הצורך שלך.

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני שמח לבשר לך חגיגית שאין כזה API חינמי :)
הנה קוד פייטון שכתבתי פעם שמשתמש בAPI ה-"חינמי" של גוגל, הוא מוגבל למשהו כמו 300 תווים או משהו כזה.
Python:
    try:
        if re.search('[א-ת]', d[i]) is not None:
            d[i] = requests.get('https://translate.googleapis.com/translate_a/single?client=gtx&sl=he&tl=en&dt=t&q=' + i, verify=False).json()[0][0][0]
    except Exception as e:
        print(e)
        break
תשנה לפי הצורך שלך.
ביג לייק! זה עובד לי.
1626102670022.png

אשמח לקבל דוקומנטציה של שליחת הבקשה ואת המבנה של הjson שחוזר

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ב-google sheets יש פונקציה של תרגום.
אז אולי זה מתאים לצרכים שלך. בעמודה אחת אתה כותב משפטים בשפה אחת, ובעמודה השנייה הם יתורגמו לשפה אחרת

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
ב-google sheets יש פונקציה של תרגום.
אז אולי זה מתאים לצרכים שלך. בעמודה אחת אתה כותב משפטים בשפה אחת, ובעמודה השנייה הם יתורגמו לשפה אחרת
לא. תודה.
זה לא יעזור לי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה