סטארטאפים ADR יש פה ניסיון למישהו איתם?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
החברה שקונה פוליסות בחו''ל כאלו שאין להם לשלם
מענין אותי אם מישהו ראה מזה כסף פעם

שידרוגים

משתמש מקצוען
יש לי 3 קרובי משפחה עם חלק בפוליסות הנ"ל
אחד קבל
2 משלמים כבר מעל 10 שנים ולא קבלו....

CB

משתמש חדש
יש לי 3 קרובי משפחה עם חלק בפוליסות הנ"ל
אחד קבל
2 משלמים כבר מעל 10 שנים ולא קבלו....
חברת ADR קיימת בשוק 8 שנים והלקוחות קבלו מפוליסה אחת
קיים עוד מישהו שמתעסק בזה בבני ברק והוא קיים 13 שנים ושמעתי שחילק 3 פוליסות ללקוחות

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
3 מבני משפחתי השקיעו בפוליסה אחת משותפת וקיבלו תוך ממש מעט שנים כל אחד לפי השקעתו.
אך שילשו את המחיר ההשקעתי.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
זה מה שתמיד היה מוזר לי
אם זה כל כך מצליח וכל כך טוב
למה חברות אחרות לא עושות את ה?
ולמה המנהלים לא רונים את כל הפוליסות בעצמם

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני מעלה כמה תהיות על חברה זו:

1. היא שיווקה את מרבית הפוליסות שלה בשנים תשעג-תשעד - לפני כ-9 שנים,
לפי מה שזכור לי הם טענו - המבוטחים הם מעל גיל 75 ורובם מעל גיל 80,
מתוך 13 או 15 מבוטחים נפטר הראשון רק לפני כשנה....
ועוד כשעברנו שנות קורונה- שקטלה אחוזים ניכרים מהזקנים בארה"ב....

2. בשנה שעברה מיד לאחר הפטירה של המבוטח הראשון - הם התחילו שוב בשיווק מאסיבי של פוליסות חדשות "לאור ההצלחה"... - דבר שגרם לי לחשוד לכיוון פירמידה....

3. לא יודע אם זה נכון - אבל עצם האפשרות למכור פוליסות נוגד את ההיגיון של הביטוח - שבנוי על כך שיש אחוזים ניכרים שלא יעמדו בתשלומים - בעבר עלון פנימי במודיעין עילית (האיחוד בחידוד - למי שמכיר...) תיאר את הארגון הזה כנוכלות עם נימוק זה....

4. בנימה אישית - אמרתי פעם לאחד שקשור לארגון זה (הוא בעצמו ישר - ולדעתי - הפילו אותו בפח) שאני רוצה לקנות פוליסה ולמכור להם אותה כסגולה לאריכות ימים....

CB

משתמש חדש
זה מה שתמיד היה מוזר לי
אם זה כל כך מצליח וכל כך טוב
למה חברות אחרות לא עושות את ה?
ולמה המנהלים לא רונים את כל הפוליסות בעצמם
אחרי השאלות כאן, עשיתי מה שלימדו אותי, והתקשרתי לחברה ולברר על ההשקעה והשאלות שעלו כאן:

וזה מה שהבנתי מהם, ואל תתפסו אותי על המילה(התשובות של החברה, הניסוח שלי, אז טל"ח אם משהו לא נכון/ברור)

הרעיון של א.ד.ר. התחיל בדיוק בקטע ההפוך ממה שאתם מבינים כאן, הבעלים של א.ד.ר שמעו על הרעיון ש'וורן באפט' וקרנות שוויצריות ועוד המון חברות השקעות, ועשירים ידועים חרדים בארה"ב, עשו ועושים המון כסף מהמסחר בפוליסות ביטוח חיים בצורה חוקית לגמרי ומעוגנת בחוק האמריקאי, ושאלו את עצמם, למה רק עשירים יכולים להרוויח מזה, בואו גם אנחנו נעשה מה שהם עושים, אבל בגלל שהכוח של הפרט מוגבל, אז נעשה קבוצות רכישה ונשלם כל חודש ביחד מה שחברות גדולות יכולות לשלם, בואו נהיה חלק מהמשחק במסחר הפורח הזה ע"י קבוצות, וזה מה שבדיוק א.ד.ר עושה, מארגנת קבוצות רכישה בקניית פוליסות ביטוח, וכל חודש משלמים יחד את הפרמייה,
ובעת פדיון הפוליסה כל הקבוצה מתחלקת ברווח לפי חלק היחסי של כל לקוח לפי מה שהוא חתם בקניית הפוליסה, והכספים נגבים מהלקוחות כל חודש עבור חברת הביטוח.
וכל שנה מקבלים הלקוחות דוחו"ת מחברת ביקורת חיצונית בארה"ב שבודקת שהכספים עברו לחברת הביטוח והפרמייה שולמה.

לכן השאלה למה אחרים לא עושים את זה, הוא פשוט לא נכון, כי אחרים עושים את זה הרבה יותר מהם, יש מסחר ענק בארה"ב על זה, וחוקית למסחר בזה משנת 1911. תעשו בעצמכם חיפוש בגוגל על המילים: Investments in Life settlement

על השאלה של עודף מתים מקורונה, כבר הוכיחו המחקרים שלא היה תמותה עודפת יותר מכמה אחוזים בודדים בשנות הקורונה, זאת אומרת שרוב רובם של הזקנים בארה"ב לא באמת מתו מקורונה, ולכן מסתדר שגם בא.ד.ר לא מתו יותר יותר מהתוחלת החיים שיש לכל מבוטח אישית.

מתמטיקאית

משתמש מקצוען
קרובת משפחתי רכשה יחידה באחת הפוליסות של א.ד.ר לפני כשנתיים.
היא משלמת כל חודש סכום קבוע.
נראה לכם שזה כדאי? להמליץ לה להפסיק את התשלום?

סלום

משתמש פעיל
מעניין נתונים של מישהו שקיבל מהם את הכסף (לא שאפ' לסמוך על מישהו שהוא לא מהחברה )
כמה כסף הוא השקיע באיזה פריסה ותוך כמה שנים הוא קיבל את הכסף מעניין להשוות לשוק ההון

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אגב, הם עשו היום מודעה בהמודיע.
בעבר נטען בפורום שהוא נזהר מלהביא השקעות מפוקפקות.
האם זה תעודת כשרות ל ADR או תעודת עניות להמודיע?

התמר

משתמש פעיל
אגב, הם עשו היום מודעה בהמודיע.
בעבר נטען בפורום שהוא נזהר מלהביא השקעות מפוקפקות.
האם זה תעודת כשרות ל ADR או תעודת עניות להמודיע?
על פניו זה לא מפוקפק.

צריך בדיקה אם זה ריווחי, אבל זה לא נראה מפוקפק.

פריפריאלי

משתמש רשום
אין באמת אפשרות להגדיר האם זה ריוחי או לא רק הקב"ה יודע מתי הזקן שלך ימות

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה