רעיון להשקעה ADR חברת השקעה בביטוחי חיים מישהו מכיר/ממליץ?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אם אני קונה עגבניות מהחקלאי ב0.5 שקל לקילו, ואני מוכר אותם ב1 שקל לקילו בדוכן בכניסה לבניין זו השקעה עם סיכון אפסי ועם ריוח בטוח. אז ככה שיש כזה דבר סיכון אפסי ולהרוויח. זה לא כסף חינם על הרצפה! משלמים במשך תקופה סכום חודשי דיי גדול.
הסיכונים היחידים שיש פה הם 2: 1. שחברת הביטוח לא תשלם את הפרמיה שהבטיחה. 2. שמשרד העו"ד מישראל שהוא הנאמן על הכסף, ירמה ולא ישלם לי את חלקי. זה כל הסיכון. אדרבא תמצאו סיכון אחר.

כאמור זה שוב סיסמאות. תלמדו מה השקעה המדוברת ותדברו עליה ספציפית.
חבל שאתה מטעה, יש פה א מעט קוראים, אתה לוקח על עצמך שאנשים יאמינו לשטויות הללו ויעשו עסקאות מפוקפקות למדי.
רוב העסקאות הללו מופנות רק לציבור החרדי, יודע למה??? כי רק אנחנו תמימים ועושים עסקאות עם אפס ידע והבנה בתחומים הללו.

חיבור*

משתמש מקצוען
חבל שאתה מטעה, יש פה א מעט קוראים, אתה לוקח על עצמך שאנשים יאמינו לשטויות הללו ויעשו עסקאות מפוקפקות למדי.
רוב העסקאות הללו מופנות רק לציבור החרדי, יודע למה??? כי רק אנחנו תמימים ועושים עסקאות עם אפס ידע והבנה בתחומים הללו.
שוב. אין לי עניין שישקיעו שם אבל יש לי עניין שלא יכתבו סתם דברים. אני חושב שזה השקעה סבירה בהחלט ואת לא. אני הסברתי את דעתי ואת לא. אז אדרבא תסבירי את עצמך.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שמה שחסר כאן זה שהרוח לא גדול.
יש כזה דבר סכון נמוך ורווח נמוך. וזה המצב.
מה שכן יתכן מצב אופטימי שבעל הפוליסה ימות תוך שנה ואז ירויחו יופי. אבל זה לא לגמרי סביר כי מדובר באנשים בריאים. אם בעל הפוליסה היה חושב שהוא הולך למות עוד שנה הוא או ילדיו היו מתאמצים לשלם את הפרמיה בזמן הקצר שנותר.

אז סכון נמוך אכן. סכוי לרוח גבוה לא.
ומה בכל אופן הסכון? מאחר וזו קבוצה אם חלק מחברי הקבוצה לא יעמדו בתשלומי הפרמיה, הפוליסה תתבטל ואז הכסף שהשקיעו עד לאותו יום כל חברי הקבוצה ילך לטמיון.
פה המקום של החברה לבדוק את היכולות של המשקיעים ולקחת קצת יותר כסף כדי לבטח מקרה כזה. ולכן הסכון שזה יקרה הוא נמוך אבל קיים.

GULY EICHEN

משתמש מקצוען
מישהו מכיר משקיע שקיבל מהם כסף לאחר מות מבוטח?
ויש כאן סיכון נוסך- שהזקן יאריך ימים עד 120 ואז עלות התשלום החודשי תקזז את הרווח.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
שוב. אין לי עניין שישקיעו שם אבל יש לי עניין שלא יכתבו סתם דברים. אני חושב שזה השקעה סבירה בהחלט ואת לא. אני הסברתי את דעתי ואת לא. אז אדרבא תסבירי את עצמך.
ההסבר היחיד הוא שלא קיימת השקעה (בתחום ההשקעות נדל"ניות, פיננסיות וכו'. לא קניה ומכירה של עגבניות שלא חישבת את הזמן שלך, את המקום שאתה שוכר לצורך המכירה וכו', ואז תראה שהרווח קטן בעשרות אחוזים!) שבה אתה משקיע עם 0 אחוז סיכון ותשואה גבוהה במיוחד, זה מורה על הטעיה של הציבור!!! יש כאן פרצה שהציבור שלנו בהמוניו נופל בזה ואני בסך הכל מזהירה לבדוק את ההשקעה בשבע עיניים ולשים לב לדברים לא הגיוניים, לא מתייחסת ספציפית להשקעה הזו (כי לא בדקתי אותה) אלא באופן כללי להתרחק ממי שמבטיח רווח גדול בזמן מסויים עם תשואה מובטחת ו-0 אחוזי סיכון.

חיבור*

משתמש מקצוען
ההסבר היחיד הוא שלא קיימת השקעה (בתחום ההשקעות נדל"ניות, פיננסיות וכו'. לא קניה ומכירה של עגבניות שלא חישבת את הזמן שלך, את המקום שאתה שוכר לצורך המכירה וכו', ואז תראה שהרווח קטן בעשרות אחוזים!) שבה אתה משקיע עם 0 אחוז סיכון ותשואה גבוהה במיוחד, זה מורה על הטעיה של הציבור!!! יש כאן פרצה שהציבור שלנו בהמוניו נופל בזה ואני בסך הכל מזהירה לבדוק את ההשקעה בשבע עיניים ולשים לב לדברים לא הגיוניים, לא מתייחסת ספציפית להשקעה הזו (כי לא בדקתי אותה) אלא באופן כללי להתרחק ממי שמבטיח רווח גדול בזמן מסויים עם תשואה מובטחת ו-0 אחוזי סיכון.
טוב את מכניסה דברים שלא נאמרו. זה השקעה ובכל השקעה יש סיכון. גם בעגבניות... :)
כאן מדובר בהשקעה עם סיכון נמוך מאוד ועם היתכנות יפה לריווח. זה הכל. דיי לדרמות...

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכאורה כאשר יש אחוז קטן של סיכויי סיכון מול אחוז קטן של סיכויי רווח ויש אחוזים די גדולים של כלום [לא סיכון ולא רווח] אזי לכאורה צריך להתעלם מהאחוזים של הכלום ולהתמקד באותם אחוזים קטנים של הסיכון האם הם גדולים מהאחוזים הקטנים של הרווח או קטנים מהם.

חיבור*

משתמש מקצוען
לכאורה כאשר יש אחוז קטן של סיכויי סיכון מול אחוז קטן של סיכויי רווח ויש אחוזים די גדולים של כלום [לא סיכון ולא רווח] אזי לכאורה צריך להתעלם מהאחוזים של הכלום ולהתמקד באותם אחוזים קטנים של הסיכון האם הם גדולים מהאחוזים הקטנים של הרווח או קטנים מהם.
רק שכאן מדובר בסיכויים קטנים של סיכון וסיכויים גדולים לריווח...

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
רק שכאן מדובר בסיכויים קטנים של סיכון וסיכויים גדולים לריווח...
אתה כנראה מאלה שרק לאחר שינסו ויפלו יבינו, חבל!
אולי אני טועה, לא יודעת מה הרקע שלך בהשקעות, אבל יש כאלה שלמדים רק מהניסיון.
וגם אם הייתה עסקה שהצלחת בה, זה לא אומר שזה הסטנדרט, תמיד יש טעויות, לפעמים הם לטובה.

חיבור*

משתמש מקצוען
וגם אם הייתה עסקה שהצלחת בה, זה לא אומר שזה הסטנדרט, תמיד יש טעויות, לפעמים הם לטובה.
להיות נגד זה הכי קל. לבנתיים נכתבו פה כבר בגדול הסיכונים שיש ועדיין הם לא הופכים את ההשקעה הזו לטעות. בכל עסקה (גם בעגבניות...) ולא רק בהשקעות פיננסיות, יש סיכון מסויים. ולא כל סיכוי לסיכון שולל לחלוטין את הריווח.
תלמדי את ההשקעה המדוברת ואז נשמח לשמוע את דעתך העניינית על ההשקעה.

נערך לאחרונה ב:

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

איזה רקע והכרות יש לך עם החברה הנ"ל?
נכון, צריך לבחון בחשדנות. אבל לא כל השקעה= לזרוק כסף לפח.
יש אנשים שעושים קצת כסף פה ושם מהדברים האלו.
אף אחד לא אמר שאין סכון.
ואף אחד לא אמר שאין סכון ויש סכוי לרוח גבוה כמו שאתה כותב פה כבר כמה פעמים.

ואגב בעולם העסקים אכן חלק מהעסקאות צוברות הפסדים ואחרות מחפות עליהם.
נח לך לא להרויח ולא להפסיד, זה בסדר. אבל יש כאלו שחושבים קצת אחרת ומרויחים קצת אחרת וזה גם בסדר.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
זה נחשב בסיכון גבוה כי כל עיכוב אפילו בתשלום אחד מפיל הכל לטמיון,
בעולם ההשקעות זה נקרא סיכון גבוה
קחו בחשבון שאם הוא נרצח , או שיש חשש כזה, הביטוח לא חייב לשלם עד שיוכח שלרוצח אין קשר לרווחים מהפוליסה ,
וכן אם חברת ADR תפספס חודש אחד , הלך הכל,

נערך לאחרונה ב:

רוטב שום

משתמש מקצוען
הסיכון הוא שהכסף שהשקעת לא יחזור אליך בדיוק כמו כל ההשקעות
ואם יש לך 20/30/40 אש"ח מיותרים- תשקיע, תראה מה יהיה

דבר חשוב אחד צריך לדעת לפני כל השקעה אסור להלוות כסף או לקחת משכנתא בשביל להשקיע!!
רק כסף מהצג שאם יעלם לא תצטרך להמשיך לשלם

האמת אני כן רוצה לברר את האמת של הפוליסות האלה
צריך לדבר עם סוכן ביטוח בארה"ב להבין באמת איך עובדות הפוליסות הנ"ל
אם יהיה לי מידע העדכן

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
זה נחשב בסיכון גבוה כי כל עיכוב אפילו בתשלום אחד מפיל הכל לטמיון,
בעולם ההשקעות זה נקרא סיכון גבוה
קחו בחשבון שאם הוא נרצח , או שיש חשש כזה, הביטוח לא חייב לשלם עד שיוכח שלרוצח אין קשר לרווחים מהפוליסה ,
וכן אם חברת ADR תפספס חודש אחד , הלך הכל,

צודק לגמרי
ותפסיקו לעשות פרסומים לחברות השקעה כאלו ואחרות שעושקות את הציבור (לא כולם אבל כמעט כולם)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
1. יש הרבה גבירים יהודים עשירים בארה"ב. הם שמחים להשקיע את כספם במיזמים משתלמים. למה פונים אלינו כאן בארץ, לפני שפנו אליהם? במקום להתעסק עם פיצול כל פוליסה לאלף אברכים ישראלים תמימים, לא עדיף לחברת א.ד.ר לגשת ישירות לעשיר אמריקאי אחד, שישמח בהשקעה המשתלמת שתוצע לו?
2. כמו ששאלו כאן כמה פעמים ולא קיבלו תשובה - מה יהיה אם הקשיש, לא עליכם, יאריך ימים? האם בעוד הוא אוכל דייסת שיבולת שועל וצופה בשקיעה המרהיבה באגם מישיגן מחלונו בבית האבות - כספם של המשקיעים ילך ויתמוסס?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התשובה קצת מברורים שעשיתי בנושא וקצת מהגיון פשוט:

1. לא מדובר בהכנסה כזו מוצלחת. למי שיש הרבה כסף יש השקעות טובות ומניבות יותר. למי שיש קצת. לא מוכן לסכן אותר אבל רוצה להרויח משהו זה יכול להתאים.
כל הגבירים הגדולים לא מענין אותם להשקיע את הסכומים האלה. הם גם לא כל כך מפחדים מלהפסיד סכום כזה לכן ימצאו אפיקי השקעה שמתאימים להם ולא לאברכים.

2. צריך לבדוק לפי הפוליסה המוצעת ולעשות חשבון פשוט. לדוג' מציעים לך פוליסיה שעולה X לחודש. הבן אדם בן 85. כשהוא ימות ישתחררו Y שקלים שיתחלקו בין כמות אנשים ידועה.
ואז בודקים מה יקרה אם הוא יחזיק מעמד עד 120. נקבל את הכסף ששמנו במהלך השנים (וזה גם נקרא הפסד כי בנתיים לא הושקע במשהו אחר שיכול להניב) (החברה עושה חשבון ומחלקת את הפוליסה לכמות מסוימת של אנשים יש להם שליטה לפני שהם מפיצים והם בודקים בכמה ולכמה למכור כל פוליסה) אם הוא יחזיק מעמד עד גיל 110 נקבל סכום אחר. ואם יקרה נס והוא ימות מחר בבקר נקבל סכום מכובד מאד. בכל מקרה לא נתעשר.
אבל אם יש סכום פנוי כל חדש אבל: א. אין אנרגיה להתעסק בהשקעות שמצריכות התעסקות. ב. לא מסוגלים לחשוב על לאבד את הכסף זה יכול להיות רעיון טוב.

אתם תתפלאו אבל יש אנשים שלא מפחדים כל כך להשקיע 100 אלף שקל בפרויקט שאולי יפול אבל יש לו סכוי גבוה להצלחה. אני מכירה אנשים כאלו. הם לא עשירים גדולים אבל הם הפנימו שבשביל להצליח צריך לסכן.

השקעות בטוחות מתאימות דווקא לעניים שלא יכולים לאבד את ה1000 ש' שהם חסכו מפיתם כל חודש.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
1. יש הרבה גבירים יהודים עשירים בארה"ב. הם שמחים להשקיע את כספם במיזמים משתלמים. למה פונים אלינו כאן בארץ, לפני שפנו אליהם? במקום להתעסק עם פיצול כל פוליסה לאלף אברכים ישראלים תמימים, לא עדיף לחברת א.ד.ר לגשת ישירות לעשיר אמריקאי אחד, שישמח בהשקעה המשתלמת שתוצע לו?
2. כמו ששאלו כאן כמה פעמים ולא קיבלו תשובה - מה יהיה אם הקשיש, לא עליכם, יאריך ימים? האם בעוד הוא אוכל דייסת שיבולת שועל וצופה בשקיעה המרהיבה באגם מישיגן מחלונו בבית האבות - כספם של המשקיעים ילך ויתמוסס?
1. אותם גבירים עשירים בארה"ב אינם צריכים תיווך, אלא הם פונים ישירות למוכר הפוליסה. ואת זה אנו לא יכולים לעשות.
2. היה כבר תשובה על זה, אם הקשיש יאריך ימים על ממלכתו, אזי מקסימום לא יהיה רווח, אבל הקרן יחזור בשלימותו למשקיע, שהרי לאחר גיל מסוים כבר אין צורך להמשיך לשלם.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
1.
2. היה כבר תשובה על זה, אם הקשיש יאריך ימים על ממלכתו, אזי מקסימום לא יהיה רווח, אבל הקרן יחזור בשלימותו למשקיע, שהרי לאחר גיל מסוים כבר אין צורך להמשיך לשלם.
איך זה יחזור למשקיע?
הרי כספי המשקיע הלכו לצורך תשלום הפוליסה של הזקן = שולמו ושומשו. איך אפשר להחזיר אותם?

אני למדתי כלל אצבע (אחרי שנפלתי בעצמי בכמה השקעות והפסדתי סכום כסף של שש ספרות) כל השקעה שאין לך שליטה על הכסף - אל תסתכל לכיוונה!!!
הרעיון הוא שאם אתה לא יכול להוציא את כספך / לצאת מהעניין כשתרצה ושתחליט למכור/להעביר למישהו אחר וכן הלאה, הסיכון שם יותר מדי גבוה.

המשותף לכל הנפילות שלנו היו - שהכסף לא היה בשליטתנו.
כשאתה קונה נכס/מניות/אג"ח/עסק וכדו' - אתה יכול לתת פקודת מכירה / להחליט למכור בכל רגע נתון.
כשאתה שם את כספך בהשקעה מסוג זה, אתה לא יכול לחזור בך אלא אם כן הזקן ימות / תמצא פרייר אחר שיסכים להמשיך אותך ולשלם את מה ששילמת, או אחוז מסוים ממה ששילמת. הסיכויים למצוא מישהו כזה אפסיים.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הקרן תחזור למשקיע בפדיון הפוליסה כשימות אותו זקן.
אני קורא לזה קרן כיון שבסיכון הכי גבוה ישלם המשקיע כגובה הפדיון.

ולגבי הסיכויים למצוא מי שימשיך לשלם במקומי, לא נראה לי כל כך אפסי שהרי ככל שעובר הזמן - זמן הפדיון מתקרב וזה עדיף על פני פוליסות אחרות של צעירים יותר.
גם החברה תסייע בזה לשכנע משקיע חדש לרכוש את הפוליסה שלך לטובת כלל המשקיעים ולטובת החברה עצמה באמצעות "אומנות השכנוע" אשר לה...

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
לסיכום: ה"השקעה" הזו היא סוג של רולטה , כמעט כמו הגרלה שתלויה במזל, בגלל זה זה מתאים דווקא לאנשים שלא מבינים בהשקעות,

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה