רעיון להשקעה כדאי להשקיע עכשיו?

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
אבל לא לחכות הרבה זמן עם הכסף ביד, כי הערך שלו יורד והמחירים עולים.
חשוב להשים לב לתאריך המכירה והקניה. כי אם לא קונים תוך שנה דירה אחרת יש מס שבח על הדירה שנמכרה אפילו בדירה יחידה.
-זה שיקול גם בלקחת את הכסף להשקעות שונות שאינן דירה.....

איתושי

משתמש חדש
אם אתם מוכנים לקחת קצת סיכונים לדעתי כרגע במצב הלא ברור של הנדלן בארץ בעתיד הקרוב כדאי שתשקלו להשקיע את הכסף בשוק ההון ויש אנשים הגונים וכשרים שמבינים מאד בתחום ויוכלו לנהל את תיק ההשקעות שלכם ולהשיג תשואות הרבה הרבה יותר גבוהות מהשקעת נדלן הכי משתלמת שתהיה
וכמובן זאת בהנחה שאינכם צריכים את הכסף בשנה שנתיים הקרובות לפחות

המנצחים

משתמש פעיל
אם אתם מוכנים לקחת קצת סיכונים לדעתי כרגע במצב הלא ברור של הנדלן בארץ בעתיד הקרוב כדאי שתשקלו להשקיע את הכסף בשוק ההון ויש אנשים הגונים וכשרים שמבינים מאד בתחום ויוכלו לנהל את תיק ההשקעות שלכם ולהשיג תשואות הרבה הרבה יותר גבוהות מהשקעת נדלן הכי משתלמת שתהיה
קשה להאמין שיש אחוזי תשואה גבוהים יותר מעסקאות של 20/80, אתה יכול יותר מלהכפיל את ההון העצמי שלך

עוף

משתמש רשום
אפשר לצאת מהעסקה לפני תשלום 80%?
אם מוכרים דירה לפני שעבר שנה מקבלת מפתחות משלמים מס רכישה ומס שבח כמו בדירה שניה /שלישית
גם אם זו דירה ראשונה
חשוב להשים לב לתאריך המכירה והקניה. כי אם לא קונים תוך שנה דירה אחרת יש מס שבח על הדירה שנמכרה אפילו בדירה יחידה.
-זה שיקול גם בלקחת את הכסף להשקעות שונות שאינן דירה.....
מעולם לא שמעתי על דבר כזה
ואם בנאדם מוכר דירה כי לא עמד בתשלומי המשכנתא?

איתושי

משתמש חדש
קשה להאמין שיש אחוזי תשואה גבוהים יותר מעסקאות של 20/80, אתה יכול יותר מלהכפיל את ההון העצמי שלך
במשך הזמן של שלוש שנים שזה בערך הזמן גם בנדלן יש הרבה סיכויים לכך
ושוב אני מדבר על אנשים שמומחים בתחום ויש להם את הידע לקרוא נכון את המפה.

לימונס

משתמש רשום
אם מעניין אותך אנגליה יש לי חבר שיש לו שמה דברים טובים 10% שנתי
לפרטים A7173701גמייל

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
השקעה בשוק ההון לשנתיים שלוש רוב הסיכויים שתפסידו ולא תרוויחו.
@השקעות R הון לא ממליץ להשקיע לטווח קצר
זה סיכון גדול ואם יצליח זה רווח קטן
בקיצור לא שווה את הלחץ

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך? יש לי עכשיו מיליון ורבע מזומן ואני מחפשת להשקיע בנדל"ן.
(אשמח לתשובות עם תיוג הניק שלי)

• וואו!
Reactions: dot
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה