4000 למוצא לי עבודה (יש לי ניסיון)

חיה ו ק

משתמש רשום
אני מחפשת עבודה כבר הרבה זמן, ולכן אני רוצה לתת 4000 ש"ח למוצא לי עבודה.
יש לי ניסיון ב SapUi5 של כמעט שנה וב ABAP של כמה חודשים.
אני רוצה לעבוד או בתחום זה או בכל פיתוח WEB בכללי.
אני מחפשת על כל הארץ כי אני צריכה בזמן הקרוב לעבור דירה ולא משנה לנו לאן, ניגלה למקום העבודה:)
מי שיש לו הצעות רלוונטיות אני אשמח לשמוע.
ומזכירה שוב תשלום של 4000 למוצא!
ליצור איתי קשר במייל: Chaya2078אין לכתוב כתובת מייל

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מחפשת עבודה כבר הרבה זמן, ולכן אני רוצה לתת 4000 ש"ח למוצא לי עבודה.
יש לי ניסיון ב SapUi5 של כמעט שנה וב ABAP של כמה חודשים.
אני רוצה לעבוד או בתחום זה או בכל פיתוח WEB בכללי.
אני מחפשת על כל הארץ כי אני צריכה בזמן הקרוב לעבור דירה ולא משנה לנו לאן, ניגלה למקום העבודה:)
מי שיש לו הצעות רלוונטיות אני אשמח לשמוע.
ומזכירה שוב תשלום של 4000 למוצא!
ליצור איתי קשר במייל: Chaya2078אין לכתוב כתובת מייל
יש לי כמה שפנו אלי בלינקדאין. אשמח לנסות לקשר אותך אליהם.
שלחתי לך מייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה