עזרה 200 ש"ח למי שיתן לי פרטים על אולם בירושלים

estyr

משתמש מקצוען
אולי מישהי כבר כתבה- יש לבית ספר עזרת תורה (ברחוב אוהלי יוסף) אולם, אומנם הכניסה אליו היא דרך מדרגות אבל זה בית ספר מונגש (היו בו בעבר כמה וכמה בנות עם כסאות גלגלים) ויש כמו ירידות כאלה במקום של המדרגות.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש
אולי מישהי כבר כתבה- יש לבית ספר עזרת תורה (ברחוב אוהלי יוסף) אולם, אומנם הכניסה אליו היא דרך מדרגות אבל זה בית ספר מונגש (היו בו בעבר כמה וכמה בנות עם כסאות גלגלים) ויש כמו ירידות כאלה במקום של המדרגות.
אני בקשר עם האחראית יש לי בעיה עם האולם בגלל שזה בזמן קייטנה אני מחכה ממנה לתשובה

ygy

משתמש מקצוען
יש את המרכז קהילתי החדש ברמות - יש שם גם "אולם" עם במה, וגם אולם ספורט, וכולם בקומת קרקע.
החדש- לעומת הישן ברמות ב'

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש את המרכז קהילתי החדש ברמות - יש שם גם "אולם" עם במה, וגם אולם ספורט, וכולם בקומת קרקע.
החדש- לעומת הישן ברמות ב'
אני לא חושבת שרמות נקרא מקום מרכזי
אני דיברתי עם מרכז קהילתי רמות שבביש גולדה- את מתכוונת אליו?

מאה100

משתמש מקצוען
בית מלכה - ברנדייס/מלכי ישראל
1618328397782.png

זהבית87

משתמש מקצוען
אם אתה שואל אני אני לא מכירה בירושלים כלום רק את הכותל, סנטר1 ושוק מחנה יהודה

שואלת כאן את הציבור הירושלמי.
אולי יש להם מידע על אולם "ויאמר יצחק" שברחוב שמעון הצדיק.
האולם קרוב לרחוב שמואל הנביא וגם לבר אילן. רק שאני מכירה אותו מהעבר ולא יודעת מה איתו היום. מישהו יודע?

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אולם טשכנוב ברמת שלמה
עוד לא אמרו פה- אולם סנהדרין של הסמינר הישן, אולם ספורט ענק ובמיקום מרכזי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה