2 שאלות עקרוניות באקסל- תודה מראש לעוזרים ולמסייעים

• פותח הנושא bies
  • פורסם בתאריך

bies

משתמש רשום
אשמח לדעת האם יש אפשרות להגדיר את הדרישות הבאות שלי באקסל:

א:
יש לי טבלה שבה 6 עמודות.
אני מעוניינת שהטבלה תתפצל ל- 6 טבלאות נפרדות ממויינות על פי נתונים הרשומים באחד הטורים.

אני רוצה שהטבלאות יתמיינו ויופרדו לפי עמודה D.
כלומר:
בטבלה אחת יבואו כל השורות שבהן כתובה בעמודה D האות א
בטבלה נפרדת יבואו כל השורות שבהן כתובה בעמודה D האות א1
(צרפתי תמונה לדוגמה)

ב:
האם אפשר להצמיד מיון מותאם אישית לטבלה? כוונתי היא שתוך כדי שאני משנה נתונים בטבלה היא מתמיינת אוטומטית. ולא- שאחת לכמה שינויים אצטרך להגדיר שוב את המיון.

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    ללא שם.png
    KB 9 · צפיות: 3

r36330

משתמש פעיל
יכול להיות שלצרכים שלך מה שאכתוב לא יתאים, מצטערת.
א. מה הכוונה יופרדו? לגיליונות שונים? שתהיה שורה ריקה בין לבין?
הפשוט ביותר זה למיין לפי העמודה D. ככה ניתן לראות ולהתייחס לכל בלוק נתונים כטבלה נפרדת. אם הבעיה חזותית, ניתן לעשות לכל ערך שונה צביעה אוטומטית. על ידי עיצוב מותנה.
ב. פשוט למיין פעם אחת בסוף המילוי.
אין אפשרות פשוטה למיין אחרי כל הוספת שורה, אולי רק עם מאקרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה