2 שאלות בהודעה אחת...

בני2

משתמש מקצוען
התוסף gmail-mod פעיל רק במייל!! בכל האתרים הוא בכלל לא פעיל כולל בדרייב ! (אפשר לראות שהוא בגווני אפור כשהוא לא פעיל)
גימייל מוד.png

נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
זה מה רושם לי
הסרטון בתהליך עיבוד. אפשר לבדוק מאוחר יותר, או להוריד אותו עכשיו
זה בגלל שזה סרטון חדש, לפעמים זה לוקח כמה ד' לפעמים יותר כנראה כתלות בגודל שלו תנסה על קבצים ישנים יותר.

רמזור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדרייב יש מעל התצוגה של ההסרטה כמו מלבן שבו רשום את שם הקובץ
לוחצים עליו וזה נפתח בחלון חדש
כך אפשר לראות בלי להוריד

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עכשיו יש לי בעיה חדשה...
כשאני באה להפעיל סרטון זו ההודעה שמופיעה
מה אפשר לעשות??.

צפה בקובץ המצורף 695845
להוריד....
יש מגבלה של גוגל על כמות הצופים בקבצים בדרייב.
אני חושב שזה מתאפס כל 24 שעות, משהו כזה.
נכון אין מה לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה