2 משתמשים על אותו ראוטר

=]

משתמש מקצוען
כרגע יש לי בבית אינטרנט עם סינון של נטפרי קהילות, ואני רוצה לדעת האם יש אפשרות ליצור משתמש נוסף בנטפרי על אותו ראוטר רק שהוא יהיה משויך לקהילה אחרת.
(כלומר שיהיו 2 משתמשים. אחד עם נטפרי מה שקיים עכשיו והשני משויך לקהילה שונה, ובכל מחשב יוכלו לבחור לאיזה משתמש להתחבר או להחליף בין המשתמשים השונים)
אשמח למענה.

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין קשר בין הרשת לחשבון נטפרי, ולכן אין בעיה לעשות את זה.

• שכוייח!
Reactions: =]

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בכל מחשב תתחברו לנטפרי עם משתמש אחר.

• תודה
Reactions: =]

=]

משתמש מקצוען
תודה על המידע!
את יכולה בבקשה להדריך אותי איך אני מתנתקת מהחשבון הקיים ומתחברת לחדש?

ממוקד

משתמש מקצוען
בכל מחשב תתחברו לנטפרי עם משתמש אחר.
לדעתי יש לכם טעות. אין קשר לאיזה חשבון התחברתם במחשב אלא לאיזה חשבון שייכתם את החיבור (רשת האינטרנט הנוכחית), ובזה לא ניתן לשייך את החיבור לשני חשבונות. הגדרות החסימה בכל המחשבים ברשת יהיו לפי החשבון שאליו שויך החיבור.
כניסה לחשבון דרך המחשב משפיעה על הפעולות הניתנות לביצוע בחשבון ולא על שיוך החיבור.
כרגע יש לי בבית אינטרנט עם סינון של נטפרי קהילות, ואני רוצה לדעת האם יש אפשרות ליצור משתמש נוסף בנטפרי על אותו ראוטר רק שהוא יהיה משויך לקהילה אחרת.
(כלומר שיהיו 2 משתמשים. אחד עם נטפרי מה שקיים עכשיו והשני משויך לקהילה שונה, ובכל מחשב יוכלו לבחור לאיזה משתמש להתחבר או להחליף בין המשתמשים השונים)
אשמח למענה.
אין לזה כרגע פיתרון הנראה באופק.
במידה וישנם שני חיבורים על אותו חשבון (ולא שני מחשבים באותה רשת) אז כן ניתן לבצע את החלוקה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה