2 מסכים DELL 28" 4K - במחיר מציאה

• פותח הנושא bris
  • פורסם בתאריך

bris

משתמש סופר מקצוען
אז הסיפור ככה,
לקוח שלי מתעסק בעיצוב אתרים , והיה צריך פיתרון למסך עם המון-המון שטח מסך , דהיינו פיקסלים.
ליתר דיוק הוא היה צריך לראות בו זמנית 4 מסכים מלאים.
כמובן הפיתרון 4K , זה אומר רזולוציה של 3840 על 2160 (בדיוק פי 4 פיקסלים יותר מ 1920X1080 של FULLHD רגיל)
וכמובן שהלכנו על ה DELL.
הלקוח שילם כ 7900 שח (מצ"ב מחיר ב KSP היום 3690 שח למסך) על 2 מסכים (יש לו 2 תחנות עבודה) אבל בסוף לא התאים לו מ2 סיבות , המסך היה גדול מדאי פיזית לעמדות שהוכנו בעבורו וגם למחשבים לא היה כרטיס מסך מספיק חזק להריץ את הרזלוציה הגבוהה הזאת.

סופו של דבר נשארו אצלי 2 מסכים, אחד חדש באריזה לגמרי , אחד עם שימוש של 8 שעות עם אריזה פתוחה.

אני פתוח להצעות מחיר ל2 המסכים בהודעה פרטית.
כמובן צריך לבדוק המחשב שלכם מתאים , לכן אני אעשה בדיקה קצרה לנושא.
המחיר כולל הובלה והרכבה באתר הלקוח + חשבונית כחוק.

וינדוס 8.1 מטפל מצויין ברזולוציות גבוהות כאלה (גם ב7 יש התאמה ל DPI גבוה אבל צריך יותר התאמה ידנית)

קבצים מצורפים

• p2815q.PNG
    KB 46 · צפיות: 5
  • 14113705378470.jpg
    KB 167.1 · צפיות: 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה