מידע שימושי 2 הלכות שבת בכל יום - במייל

המייבין

משתמש מקצוען
הרב זילברשטיין הביא את העצה לשמירה ללמוד 2 הלכות כל יום

ראיתי שפתחו פה מיזם לבנות
מצאתי אתר 2 הלכות שניתן דרכו להצטרף ללימוד יומי (עוד לא בדקתי את זה מעשית)

1697048689566.png

1697048766568.png

מנהטן

משתמש פעיל
אני אשמח 2 הלכות ייעודיות לנשים.
2 הל' ביום זה מאוד כללי וכבד.
יש ספר יותר מתאים לנשים?

המייבין

משתמש מקצוען
יש ספר יותר מתאים לנשים?
פה זה לנשים
אין לי מושג מה זה

המייבין

משתמש מקצוען
יש ספר יותר מתאים לנשים?
מהמיזם לנשים
עותק של ההודעה שנשלחה היום

בס"ד אנחנו מתחילות בלימוד הלכות שבת
כל יום ישלחו בעז"ה 2 הלכות במשך 40 יום

כאן איתנו כ-6000 נשים ובנות!!!! קידוש ה' אדיר!! אשרייך שאת איתנו!
עקב עומס המיילים, אנו נשלח מייל נוסף לכל אלו שהצטרפו במהלך הלילה והבוקר בהמשך היום בעז"ה.
כמו"כ לא היה באפשרותינו להגיב לכל השאלות/ הצעות.. עימכן הסליחה ותודה על המילים המחממות שנותנות כח!

והיום- יום רביעי כ"ו תשרי התשפ"ד- יום 1 ללימוד

הקדמה:
נאמר בישעיה: "וקראת לשבת עונג- ואמרו בגמרא: כל המענג את השבת נותנים לו נחלה בלי מיצרים.. רב נחמן בר יצחק אמר, ניצול משעבוד גלויות, אמר רב יהודה אמר רב, כל המענג את השבת נותנים לו משאלות ליבו, לפיכך צריך האדם לזרז את עצמו כדי לכבד את השבת.

א. השבת נקראת מקרא קודש ולכן צריך לקדש את השבת בכסות נקיה ולענגה באוכל ושתיה.

ב. מצווה להוסיף מחול על הקודש ולקבל שבת לפני זמנה והיא סגולה שמועילה לפרנסה ברווח כמו שדרשו: "עשה שבתך חול ואל תזדקק לבריות".

שבת (ו) שלום!
❤

ה ש

משתמש מקצוען
אני נרשמתי ולא קיבלתי

ציטוט מהמייל שקיבלתי הבוקר:

רגע לפני ההלכות חייבות לשתף אתכן- אפילו אנחנו לא האמנו לאן נגיע עם המיזם המיוחד הזה שחוצה גבולות, מגזרים ומגדרים. אתמול שלחנו מייל שכ- 6000 נשים ובנות מצורפות ולאורך כל היממה המייל לא ידע רגע מנוחה ו..
הגענו לכ-15,000 נשים ובנות שבקשו להצטרף!! לא יאומן!! מי כעמך ישראל!!
מרגש לראות את ההיענות והרצון האמיתי של כולנו להתחזק בימים טרופים אלו.

עקב העומס ולאחר עבודה מסביב לשעון צירפנו אלפי(!!!) מיילים ויש עוד מיילים שעדיין לא הגענו אליהם (כל מי שהצטרפה לאחר פתיחת המיזם יום רביעי בשעה 11:00 בבוקר) אנחנו עובדות על זה בימים אלו מקוות שנצליח לצרף כמה שיותר מהר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה