דרוש מידע תת"ח בגני חינוך מיוחד

אשמח למידע לגבי שימוש בתת"ח(תקשורת חילופית) בגנים עירוניים (עיכוב התפתחותי) בב"ב
האם יש להם ידע בלוחות תקשורת, אייפד, ועוד...

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת מה בגנים - אבל אני עושה את זה בפרטי.... אם זה יכול לעזור..

sheen

משתמש מקצוען
בהחלט כן.
לקלינאיות התקשורת בגני חנ"מ בב"ב יש ידע מעולה בתחום, והן מדריכות את הצוותים החינוכיים (שגם הם בגנים מסוימים כבר רכש ניסיון טוב בתחום)

sheen

משתמש מקצוען
מניסיון מקצועי.
זה המקום המומלץ לילד שאינו מדבר.
התכוונתי לכך שבחלק מהגנים הצוות כבר מנוסה מאד בשימוש בתת"ח, כי יש בגן שכיחות רבה של ילדים הזקוקים לכך.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה זה נקרא פרטי? את קלינאית תקשורת?
עובדת פרטי עם ילדים?
אינני קלינאית תקשורת אלא מתמחית בתקשוב, אני מלווה ומדריכה שימוש באייפדים לצרכי תקשורת, למידה ופנאי, ובונה לוחות תקשורת באפליקציות טאצצאט וגריד בהנחיית קלינאית תקשורת.

אינני קלינאית תקשורת אלא מתמחית בתקשוב, אני מלווה ומדריכה שימוש באייפדים לצרכי תקשורת, למידה ופנאי, ובונה לוחות תקשורת באפליקציות טאצצאט וגריד בהנחיית קלינאית תקשורת.
את זה הקלינאית תקשורת כבר עשתה תודה בכל אופן...
מניסיון מקצועי.
זה המקום המומלץ לילד שאינו מדבר.
התכוונתי לכך שבחלק מהגנים הצוות כבר מנוסה מאד בשימוש בתת"ח, כי יש בגן שכיחות רבה של ילדים הזקוקים לכך.
עזרת לי מאוד, את יודעת אם יש מצב לראות את הגנים? להתייעץ עם הגננת שם?

אתם יודעים באיזה גן הילד ישובץ?
[/QUOTE]
עוד לא יודעים אבל מתלבטים בין עיכוב התפתחותי (הרמה הכי נמוכה) בעיריה לעזר מציון...

sheen

משתמש מקצוען
אני לא חושבת שיש מצב לבקר בגנים, בטח לא עכשיו בתקופת הקורונה.
אתם יכולים לברר בעיריה אם יש אפשרות לשוחח עם הגננת.

sheen

משתמש מקצוען
אתם מתלבטים בין גן עיכוב התפתחותי ל...?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה