תשלומים עם כרטיס אשראי

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא רגילה לעשות פריסה לתשלומים, אז אני לא כ"כ מכירה את הכללים
רציתי לקנות מוצר ולפרוס את התשלום ל5 תשלומים. נתתי למוכר את פרטי הכרטיס בטלפון. היה לי מספיק כסף בבנק לכסוי התשלום הראשון, אבל הוא אמר שיש סרוב והכרטיס לא עובר. לטענתו צריך להיות זמין אצלי בחשבון סך ה5 תשלומים כדי שהתשלום הראשון יוכל לרדת. האם זה נכון?

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
המוכר צודק ולא צודק (בעסקה רגילה בתשלומים)
צודק : זה נרשם במסגרת של הכרטיס ובמידה וחרגת מהמסגרת בכרטיס לא ניתן לגהץ עד שיגמר החודש של הכרטיס
לא צודק: לא מהבנק אלא מהמסגרת בכרטיס

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה
אז מה התקנה? זה יעזור אם אני אכניס כסף לחשבון?
(ומה ההגיון בזה? בשביל מה אני עושה תשלומים? כי אין לי את כל הסכום בבת אחת....)

שרית ו

משתמש מקצוען
כסף לחשבון לא יעזור,
את יכולה לבקש להגדיל את המסגרת של הכא"ש,
בכללי, ממליצה להתקשר מדי פעם לחברת האשראי (הטלפון מופיע בגב הכרטיס)
ובמענה האוטומטי אומרים לך כמה נשאר לך ממסגרת הכרטיס
הרעיון בתשלומים זה שהחיוב החודשי של הכרטיס לא יהיה כ"כ גבוהה,
אין קשר בתשלומים ביתרה שיש בחשבון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה