השקעות תשואות מסלולי הלכה, מתעדכן כל חודש

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני יגיד לך פאסיבי בישראל זה קטסטרופה וזה הסיבה שהמסלולים של עדה החרדית נמוכים בתשואה הם היה מושקע פאסיבי בישראל.

להכות השוק בישראל אלטשולר כן הצליח ובגדול. זה שוק קטן. אבל ברור שהם לא הצליחו להכות את השוק קרי סנאפי 500 או שוק האמריקאי כולה שזה בערך 58% מהשוק ונראה לי באזור של רק 3700 מניות. ש80% קוי השוק זה ה סנאפי 500 רק יש לך יותר פיזור.
אתה לא מחדש כלום.

מי שרוצה השקעה פאסיבית, מור זה האופציה היחידה.
אכן חבל שהם שמים מדי הרבה בשוק הישראלי.

אגב בקרן השתלמות אתה בוחר כמה אחוז לשים בכל מסלול, ושם אתה יכול לבחור לשים 100% במחקה מדד סנופי.

האופציה היחידה שקורצת לאנשים מולם של אלטשולר שמצליחים להכות את השוק.
אבל זה השקעה אקטיבית, ויש לה את הסיכונים שלה.

מה יש לך להוסיף?

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אם אתה עדיין כותב מה שאתה כותב לא הבנת מה שאמרתי.

אז אני יגיד לך הרבה יותר ברור המסלול של מור כמו שהיא כרגע הרבה יותר מסוכן מ אלטשולר הלכה. (ולא שצריך להשקיע ככה. אבל זה הרע במיעוט נגד להשקיע פאסיבי בישראל)

אתה לא תמצא אף ממחה שיגיד לך ש להשקיע פאסיבי בישראל זה משהו לא מסכום הסיכון הכי גבוהה שיש זה כמו לקנות איזה סתם 35 מניות Junk מאיזה מדינה קטנה ולא להסתכל..

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מי שרוצה פאסיבי בתוכנית חיסכון יש אפשרות אחד לבקש שיעשו פאסיבי כרגע זה לא נקרא פאסיבי שלאורך שנים מביא תשואה עודפת.

לא ממליץ ואין רשיון.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
האופציה היחידה שקורצת לאנשים מולם של אלטשולר שמצליחים להכות את השוק.
אבל זה השקעה אקטיבית, ויש לה את הסיכונים שלה.
הסיכונים של זה זה לא מגיע נגד הסיכון של השקעה פאסיבי כאיור בשוק הישראלי.

וזה לא שאני חושב ש אלטשולר גאונים הפוך אבל אין לך משהו אחר.
יש מסלול שזה כל העולם אין לזה הכשר. אבל זה לא הבעיה זה יעלים לפתור הבעיה שאני לא יודע אם מחר יחליטו לשנות את הרכב הנכסים כמו מה פינסק פנסיה מקיפה שיש מסלול ומשנים הרכב זה כבר יותר גרוע מלהשקיע אקטיב.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אגב באותו נושא, מישהו ברר מה לגבי אינפיניטי?
אין להם הכשר.
אבל, יש להם מסלול שמושקע 96 % בסנופי, ו4% מזומנים.

האם מישהו ברר האם הלכתית אפשר לשים שם?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אגב באותו נושא, מישהו ברר מה לגבי אינפיניטי?
אין להם הכשר.
אבל, יש להם מסלול שמושקע 96 % בסנופי, ו4% מזומנים.

האם מישהו ברר האם הלכתית אפשר לשים שם?
קראת את המאמר שלי בנושא חיסכון לכל ילד?
אני מתייחסת שם גם למסלול של אינפיניטי.
ואם לא קראת, אז הנה קישור.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
קראת את המאמר שלי בנושא חיסכון לכל ילד?
אני מתייחסת שם גם למסלול של אינפיניטי.
ואם לא קראת, אז הנה קישור.
לא קראתי.
עכשיו קראתי את ההצעה שלך להתאגד. אני בעד.
יכולה להביא לך עוד כמה.
דיברת עם הבדץ?
פעם יצא לי לדבר עם נותן ההכשרים על ההשקעות שם.
אדם מאוד נחמד.
הוא אז אמר לי שהכל ענין של ביקוש והצע, אם מספיק אנשים יבקשו מהקרנות, יהיה שווה להם להשקיע לפתוח קרן עם הכשר.
צריך לשאול אותו מה לגבי הכשר לאינפיניטי.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לא בדקתי אבל אם זה רק סנופי זה בסדר צריך רק לעקוב שהם לא משנים את הרכב הנכסים.

הפרט אם אתה אמר שיש 80% מזומן שזה אומר שהם משקיעים דרך נגזרים (אופציות)

אבל כאומור צריך לעקוב שהם לא משנים את ההרכב.

מותר לך גם לקנות בחשבון ממוסה סנאפי ישירות.

בעצם צריך לבדוק אם יש הלוואת לחברי הקופה בלי היתר עיסקא אחרת אתם מקבלים רווחים מריבית קציצה (דאורייתא)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לא בדקתי אבל אם זה רק סנופי זה בסדר צריך רק לעקוב שהם לא משנים את הרכב הנכסים.
זה לא סנופי, זה מדד עולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אז תלוי אם זה מחזיק מניות ישירות שאז זה מחזיק גם כאחוז מניות ישראל שזה בעיה אן שזה דרך אופציות (נגזרים)

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
זה לא סנופי, זה מדד עולמי msci world all country שזה מדד מעולה, מדד העוקב אחרי תשואותיהן של כ2,500 מניות מ46 מדינות.
סתם ככה זה לא 2500 זה קרוב ל9000
vTI לבד שזה כל ארצות הברית זה בסיסית 3700 ש80% שווי זה S&P 500 שווי שוק ... ו VtI לבד זה כ 58% שוי שוק של MSCI

cherry c

משתמש סופר מקצוען
4 אחוז מזומן, איך הגעת ל80?

בכל מקרה יש להם היתר עסקה של הרב מאיר אהרון מרחובות. שו הדא?

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
4 אחוז מזומן, איך הגעת ל80?

בכל מקרה יש להם היתר עסקה של הרב מאיר אהרון מרחובות. שו הדא?
לא יודע מציע לשאול את הרבנים מתוכה כהלכה.

אני דיברתי איתם וגם עם בד״ץ ועם הרבה הרבנים.

רוב רובו של הרבנים סוברים שתשאוה כהלכה הרבה יותר מהודר וגם סוברים שיש הרבה חומרית שבאו לידי קולא אצל בד״ץ. חוץ מזה שהרבה פעמים הם אוסרים מה שרוב רבנים היתרו כבר 150 שנה בשביל דעת יחידה של הרבנים שלהם וכן להיפך.
גילי דעת לא מדבר נגד בד״ץ נותן רק המידע לקהילות שלא שייכים לשם מי ששיך לשם ישמע להם מי ששיך לקהילות אחרות שיתן לתשומת ליבו מה שכתבתי.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לא יודע מציע לשאול את הרבנים מתוכה כהלכה.

אני דיברתי איתם וגם עם בד״ץ ועם הרבה הרבנים.

רוב רובו של הרבנים סוברים שתשאוה כהלכה הרבה יותר מהודר וגם סוברים שיש הרבה חומרית שבאו לידי קולא אצל בד״ץ. חוץ מזה שהרבה פעמים הם אוסרים מה שרוב רבנים היתרו כבר 150 שנה בשביל דעת יחידה של הרבנים שלהם וכן להיפך.
גילי דעת לא מדבר נגד בד״ץ נותן רק המידע לקהילות שלא שייכים לשם מי ששיך לשם ישמע להם מי ששיך לקהילות אחרות שיתן לתשומת ליבו מה שכתבתי.
אני מנסה להבין אותך פעם אחר פעם בשרשור,
אבל מדברים על X ואתה עונה על Y.

לאינפיניטי אין תשואה כהלכה. אז מה הקשר עכשיו להשוות בין ההכשרים?

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
פשוט כמו שאתה שואל אותי על היתר עיסקא כל שהו אתה יכול לשרות אותם...

קח בחשבון אף אלד לא לוקח אחריות על שינוי הרכב הנכסים. (שגם מבחינת השקעה אתה לא מוגן. לא שואלים אותך)

ואמרתי שתשאל את תשואה כהלכה ולא בד״ץ אני לא סומך על בד״ץ אחרי למידה עומק של כל הלכות ריבית וגם הבנה שלי 2 השיטות לעומק.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
פשוט כמו שאתה שואל אותי על היתר עיסקא כל שהו אתה יכול לשרות אותם...

קח בחשבון אף אלד לא לוקח אחריות על שינוי הרכב הנכסים. (שגם מבחינת השקעה אתה לא מוגן. לא שואלים אותך)

ואמרתי שתשאל את תשואה כהלכה ולא בד״ץ אני לא סומך על בד״ץ אחרי למידה עומק של כל הלכות ריבית וגם הבנה שלי 2 השיטות לעומק.
קודם כל אני אישה.
שנית, מעריכה שאם אשאל אותם מה הם אומרים על היתר עסקא לקרן שאין להם הכשר עליה, הם לא ישמחו לענות לי בלשון המעטה.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני אישית אפילו שאני יגיע למסקנה שמותר להשקיע שם לא הייתי משקיע.
לא סומך על בעלי הקרן שלא ענו הרכב נכסים.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קודם כל אני אישה.
שנית, מעריכה שאם אשאל אותם מה הם אומרים על היתר עסקא לקרן שאין להם הכשר עליה, הם לא ישמחו לענות לי בלשון המעטה.
זה אתה צודק על בד״ץ שרוצים בלעדיות ורוצים לשלוט על הציבור לא על תשואה כהלכה יש להם מענה. אבל יגישו לך שהם לא לוקחים אחריות על שינוי קרן

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
קשה לי הבדל בכתיבה בין אישה לגבר ותקח בחשבון אני חוצניק.
ומבקש סליחה.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
נראה לי שיש להם מענה טלפוני בשעות מסיומת ב 0799126814

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה