דיון תרמומיקס - שאלות ותשובות וכל מה שיש לכם להוסיף.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@imagine
הוא מכין לדוגמא עוגה עם בסיס קצפת ועוד גנאש הכל לבד או שאני צריכה להוציא את הבסיס שמוכן להקציף בנפרד לשפוך על העוגה וכן הלאה?
או שאני מבקת ממנו זורקת לשם את החומרים והוא ממשיך הלאה?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@imagine
הוא מכין לדוגמא עוגה עם בסיס קצפת ועוד גנאש הכל לבד או שאני צריכה להוציא את הבסיס שמוכן להקציף בנפרד לשפוך על העוגה וכן הלאה?
או שאני מבקת ממנו זורקת לשם את החומרים והוא ממשיך הלאה?
הוא לא רובוט

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז מה אני צריכה את זה בבית?
מה המעלות שלו?
מי אמר שאת צריכה?
זה לא מוצר חובה, בטח לא לכל אחד
הוא כן בחלק מהדברים תחליף למיקסר, למגימיקס,
והוא גם מטמפרר שוקולד לבד.

lotr

משתמש מקצוען
המעלה שלו זה שהוא עושה הכל במכשיר אחד, טוחן, לש , ומבשל וכן מקציף
וכן אפשר לבשל בו ארוחה שלמה בארבע קומות זאת אומרת שיהיה בתחתית רוטב ובסל קצת יותר למעלה יהיה אורז ושוב למעלה עוף ועוד יותר למעלה ירקות כך שכל הטעמים יתערבו ביחד
והמעלה העיקרית שלו זה המתכונים המובנים שיש באתר cookidoo ובמכשיר החדש, הכל מסונכרן על המסך של המכשיר עצמו (רק שעם נטפרי זה לא מתחבר) שמורים לך כמה בדיוק לשים מכל דבר ובאיזה חוזק לטחון ובמשך כמה שניות וכן באיזה טמפרטורה לבשל ובמשך הבישול האוכל שבפנים ממשיך להתערבב
המתכונים המובנים נבדקו על ידי שפים בצרפת ובגרמניה, כך שהתוצאה שיצא לך בבית תהיה אותה תוצאה שיוצאת לשף עם כוכב מישלן

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המעלה שלו זה שהוא עושה הכל במכשיר אחד, טוחן, לש , ומבשל וכן מקציף
וכן אפשר לבשל בו ארוחה שלמה בארבע קומות זאת אומרת שיהיה בתחתית רוטב ובסל קצת יותר למעלה יהיה אורז ושוב למעלה עוף ועוד יותר למעלה ירקות כך שכל הטעמים יתערבו ביחד
והמעלה העיקרית שלו זה המתכונים המובנים שיש באתר cookidoo ובמכשיר החדש, הכל מסונכרן על המסך של המכשיר עצמו (רק שעם נטפרי זה לא מתחבר) שמורים לך כמה בדיוק לשים מכל דבר ובאיזה חוזק לטחון ובמשך כמה שניות וכן באיזה טמפרטורה לבשל ובמשך הבישול האוכל שבפנים ממשיך להתערבב
המתכונים המובנים נבדקו על ידי שפים בצרפת ובגרמניה, כך שהתוצאה שיצא לך בבית תהיה אותה תוצאה שיוצאת לשף עם כוכב מישלן
אבל הסה"כ שלו זה 2.7 ליטר, או שלא הבנתי נכון?
מתאים למשפחה לא גדולה

YNG

משתמש צעיר
בדקתי, נראה קטן למשפחה של 6-8 נפשות אוכלות.
תקנו אותי אם אני טועה, מענין אותי דווקא.

YNG

משתמש צעיר
למישהי יש ניסיון עם ארוחות ל-6-8נפשות?
אפשר לבשל מרק עם עוף ותוספת בבת אחת? גם לכמות הזאת?

lotr

משתמש מקצוען
יש להדגיש עוד שמה שרושמים באתר כמויות ל4 או 6 נפשות זה לפי הבטן הצרפתי שכנראה קטן יותר מהבטן שלי
לדעתי מה שרושמים 4 בוודאי לא מתאים ליותר מ3 נפשות ואולי פחות

יהודית10

משתמש רשום
המכשיר נראה מושלם, אבל יקר מאד,
בחיפוש ראיתי שיש מכשיר דומה שעולה בערך 1500 ש"ח
https://ksp.co.il/web/item/215233
נראה שעושה את כל הפעולות הנ"ל אך ההבדל העיקרי הוא במאגר המתכונים

מה שמוזר שלא צליחה למצוא ביקורות על המוצר...
מישהו מכיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה