תרופה טבעית לחרדה

sheen

משתמש מקצוען
מחפשת המלצות על תרופה טבעית לחרדה.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כדאי לפרט יותר, מה הכוונה חרדה: התקף חרדה, מתח, חרדות כלליות?

חזקי חדד

משתמש פעיל

תותית 25

משתמש רשום
מאד ממליצה מנסיון על אשווגנדה של סולגר, גם B COMPLEXE שלהם מפחית מתח ומרגיע את מערכת העצבים.
בנוסף ניתן לבצע דיקור סיני שגם מאד מועיל.

הערה: חשוב לקחת בחשבון שלוקח זמן (מעל חודש) כדי לראות שיפור ניכר בהרגשה.

נערך לאחרונה ב:

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כל מיני טכניקות של נשימה שיכולות לעזור.

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שמעתי שיש למקסי הלט משהו טבעי
לא זוכרת את השם של זה.......
נראה לי קונים את זה אצל מישהי בירושלים (סורי שאין לי פרטים מדויקים יותר)

פיר

משתמש סופר מקצוען
האם לא מתנגש עם תרופות פסיכיאטריות האשווגנדה?

הודיה זהר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש תוסף בשם גאבא של סולגר
עוזר לחרדות ונידודי שינה
לוקח שבועיים + להרגיש שינוי

מצב כפית

משתמש מקצוען
רסקיו.
מומלץ מאוד!!!!
יש גם:
אסטרסלס.
מומלץ בחום!!!
מכירה מקרוב כמה חברות שנעזרו בזה מאוד!!

מקהלה

משתמש מקצוען
פרחי באך,
מותאם לבנ"א אישית בדיוק לפי החרדות והפחדים שיש לו

shimi36

משתמש חדש
לא לשכוח כמובן גם את התחום הטיפולי... במאמר הזה למשל https://www.betipulnet.co.il/articles/איך_לזהות_התקף_חרדה/ כתוב איך בכלל מזהים שזה התקף חרדה ויש שם המלצות על כל מיני טיפולים שיכולים לעזור. אני מניסיון עם בת משפחה שסובלת מזה יכול להמליץ על דמיון מודרך שהיא עשתה וממש עזר לה להרגיע את עצמה כשזה מתחיל, ואני חושב שהיא גם התחילה מדיטציה, אבל אני לא בטוח אם היא המשיכה בזה. אולי זה יכול לעזור במקום תרופה?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
התכשירים והתרופות עובדים על שחרור חומרים שמגבירים את תחושת הבטחון וכדומה, או שמדכאים הפרשת חומרים אחרים שגורמים לחרדה.
אבל לפעמים חשוב לטפל במקור הבעיה. א) בגלל שאז פותרים את הבעיה מהשורש. ב) בהרבה מהמקרים גם אחרי נטילת התרופה או תכשיר אחר, עדיין אין את היכולת לבצע את המטלה, כי האדם לא מאמין שהוא מסוגל לבצע אותה. זה לא אומר שהתרופה לא יעילה, אלא שהאדם לא יכול כרגע לבצע את המשימה.
למשל, אדם שמרגיש חרדה לפני פגישה של שידוכים/ראיון עבודה, משתחררים לו חומרים במוח שאחראים על החרדה הזאת, אם הוא יטול תרופות הם יאזנו אותו, אבל עדיין יתכן מאוד שהפגישה לא תהיה מוצלחת כי הוא 'מאמין' שאין לו את היכולת לנהל את הפגישה כמו שצריך ואז הוא ישאר לחוץ (למעט תרופות ממש חזקות במקרים קיצוניים). אותו דבר יהיה גם בחרדה ממעלית וכדו'.
כדאי מאוד שיחד עם התרופה או בלעדיה, בעל החרדה יקנה את המסוגלות להתמודד עם החרדה או להתגבר עליה.

מיריס ס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי חברה שלפני כל ראיון עבודה או סתם ארוע לא שגרתי מרוב לחץ מקיאה את נשמתה
והולכת יומיים חלשה וסמרטוט...

היא לקחה כל מיני תרופות טבעיות, אבל זה לא ממש עוזר כי אחרי 5 דקות היא מקיאה אותם מרוב לחץ
יש למישהו איזה תרופה / עיצה נגד בחילות של לחץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה