התייעצות תרומות הגרלות והבטחות..

שיר השירות

משתמש מקצוען
הצטרפנו ל XXX לפני מס' חודשים, היה אז הגרלות על פרסים רבים, ובנוסף כל מצטרף מקבל מתנה את הספר של חיים ולדר "ניסים מספרים על עצמם".
לא קיבלנו שום ספר.
התקשרנו למוקד, אמרו שנלך ל"חנות" שלהם בבר-אילן או במלכי ישראל, שם אמרו לנו להתקשר למוקד...
לא שבגלל זה הצטרפנו אבל חבל, חבל שארגון כ"כ חשוב מבטיח ולא מקיים.

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הצטרפנו לXXX לפני מס' חודשים, היה אז הגרלות על פרסים רבים, ובנוסף כל מצטרף מקבל מתנה את הספר של חיים ולדר "ניסים מספרים על עצמם".
לא קיבלנו שום ספר.
התקשרנו למוקד, אמרו שנלך ל"חנות" שלהם בבר-אילן או במלכי ישראל, שם אמרו לנו להתקשר למוקד...
לא שבגלל זה הצטרפנו אבל חבל, חבל שארגון כ"כ חשוב מבטיח ולא מקיים.
היה להם פעם מבצע שמי שמצרף משפחה מקבל ספר "אדרבה"
צירפנו את אחותי הנשואה.
שלחו אותנו ליפה נוף לקבל א תהספר
וקיבלנו במקום
הכל היה בסדר גמור

מירה דביר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כבר מאוד הרבה פעמים רציתי לשאול אותכם פה בפרוג:
האם כל חברה שמפרסמת על הגרלה, אכן בסוף ההגרלה מתקיימת,
למשל לפני כמה חודשים פינוק ודאב פרסמו על הגרלה לפאה,
התקשרתי המון, אבל זהו הם לא פרסמו כלל את הזוכות, ועד היום החשבוניות שמורות אצלי,
כך גם בפריגת לט"ו בשבט, מישהו קיבל מגש פירות?
היו שאלות מאד קשות וידעתי לענות עליהם בקלות ובמהירות, וזהו - לא שמעתי מאף אחד שזכה,
למה החברות לא מפרסמות אחרי ההגרלה מי היו הזוכים, וכך נדע שאין צורך לשמור חשבוניות?
אני במו ידיי הענקתי את השובר של הפאה לזוכה,
שהגיעה למשרד בשעה מאוחרת אחרי שהמזכירה הלכה.
זוכרת את זה בעיקר בגלל החיפושים שלי אחרי מקום המחבוא של השובר..., והחתימה, והטרטור שהייתי צריכה לאשר מול כולם לתת. ושזה באמת האדם הנכון.
גם מגשי הפירות של פריגת עשו דרכם להרבה מאד בתים בישראל.
עיניי שזפו הרבה מאד תמונות שנשלחו לנו לאות תודה.

פישל לוי

משתמש מקצוען
בואו נדבר גם חיובי:
אנחנו זכינו לפני כ-17 שנה במספר מזל, שצורף לעיתון משפחה, וקיבלנו במשלוח דואר נסודר את כל סדרת הספרים של האינציקלופדיה לבית ישראל.
יש גם הגרלות עם יושר!

גלידה

משתמש מקצוען
אני במו ידיי הענקתי את השובר של הפאה לזוכה,
שהגיעה למשרד בשעה מאוחרת אחרי שהמזכירה הלכה.
זוכרת את זה בעיקר בגלל החיפושים שלי אחרי מקום המחבוא של השובר..., והחתימה, והטרטור שהייתי צריכה לאשר מול כולם לתת. ושזה באמת האדם הנכון.
גם מגשי הפירות של פריגת עשו דרכם להרבה מאד בתים בישראל.
עיניי שזפו הרבה מאד תמונות שנשלחו לנו לאות תודה.
איזה יופי!
אז אם את עובדת בחברת פרסום, בואי תעני לנו בבקשה למה החברה לא מפרסמת בסיום המבצע משהו כמו: תודה רבה לכל המשתתפים, הזוכים הם, וכו',
קוקה קולה פרסמה עכשיו מאד יפה,
חסלט תמיד מפרסמת, B&D פרסמו וכו', זה הרבה יותר מכבד, ובנוסף אנחנו יודעים שאפשר לזרוק את הקבלות, ושמחים בשמחת הזוכים (באמת ובתמים).
למשל יש לי בבית חשבוניות של טונה סטארקיסט , היה כתוב לשמור 3 חודשים, עדיין לא עברו שלשה חודשים אבל כבר לא רואים כלום על החשבוניות... אבל שומרים כמו טאטאלך את החשבוניות

מירה דביר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
איזה יופי!
אז אם את עובדת בחברת פרסום, בואי תעני לנו בבקשה למה החברה לא מפרסמת בסיום המבצע משהו כמו: תודה רבה לכל המשתתפים, הזוכים הם, וכו',
קוקה קולה פרסמה עכשיו מאד יפה,
חסלט תמיד מפרסמת, B&D פרסמו וכו', זה הרבה יותר מכבד, ובנוסף אנחנו יודעים שאפשר לזרוק את הקבלות, ושמחים בשמחת הזוכים (באמת ובתמים).
למשל יש לי בבית חשבוניות של טונה סטארקיסט , היה כתוב לשמור 3 חודשים, עדיין לא עברו שלשה חודשים אבל כבר לא רואים כלום על החשבוניות... אבל שומרים כמו טאטאלך את החשבוניות
אני לא יכולה להיות אחראית על לקוחות שלא שלי......
מלבד זאת,
שהכל לפי דרישת הלקוח.

קוקה באמת היה להם מאד חשוב לאורך כל הדרך להנגיש את החוויה האמתית לקהל.

גלידה

משתמש מקצוען
אני לא יכולה להיות אחראית על לקוחות שלא שלי......
מלבד זאת,
שהכל לפי דרישת הלקוח.

קוקה באמת היה להם מאד חשוב לאורך כל הדרך להנגיש את החוויה האמתית לקהל.
נכון, בכל אופן שיהיה לכם מודעות לצרכי הלקוחות....
חג שמח

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
רוצה להאיר לכם רגע את הצד של התורמים:
כאחת שתורמת הרבה לכל מיני ארגונים (אני תורמת חבילות משתלמות מאד של ימי הולדת\אירועים בשווי גדול מאד!!)
נפגעתי בפעם האחרונה מזוכה שהתקשרה והודיעה לי שאני חייבת לה 1, 2, 3, ואין סוף דברים נוספים
הסברתי לה את מהות הזכיה וזה כתוב במפורש והכל ברור
ואני תמיד נותנת מעבר
ולמרות שהודיעה לי רק יומיים לפני האירוע (למרות שהובהר לה שהיא צריכה להודיע לפחות שבוע קודם)
היא קבלה הכל בזמן, עוגות וכיבוד מושלמים
אבל התגובה שלה היתה: נו, נו, את לא נותנת לי גם X,Y וZ בגלל שלא שלמתי. למה את לא משדרגת לי עוד??.....

אז תחשבו על בעלת עסק כמוני, לא הייתי אומרת שיש לי חשק להענות בחיוב לארגון הבא שירים טלפון...

טוב מאוד

משתמש מקצוען
בולעים מים... כי אין מה לעשות.
במגזר החרדי, פרסומות ענק על הגרלות ענק, לא שוות אגורה. אנשים פשוט משקרים!! ויודעים שלא תלכו לבית משפט, אז מה איכפת להם..

מישהי מהמשפחה אצלינו זכתה באירוע ענק ורציני מאוד [לא איזה משהו חלטורה] במטבח בשווי 30,000 שקל!
זה היה לפני בערך 6 שנים...
שום דבר לא עזר להם. הם לא קיבלו כלום. אבל כלום לחלוטין. כאילו כל האירוע וההגרלות שהיו בו, נעשו בחלום.

אני מכירה את הסיפור מקרוב ממש, וזה פשוט הזוי...
הבנאדם התנער מההתחייבות כאילו מדובר במשחק גולות..

הכול טוב ויפה אבל למה להאשים את כל הציבור החרדי?
יש המון עמותות טובות שעושים חסד יומם ולילה בלי לקבל אגורה אחת.
נכון, יש עמותות שהם גונבות, אבל להאשים את כולם???

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אנחנו זכינו לפני כ3 שנים בגמרות שוטנשטיין בשויי 7000 שקל

חנהלה1

משתמש פעיל
היתה לנו פעם איזו שנת מזל שזכינו בה בכמה ההגרלות ומכירות סיניות.
זכינו בקליקס 1000 חלקים, במיטה משולשת, במארז טיפוח לבית.
את כל הפרסים קיבלנו בשלמות, כנראה שבכל זאת יש הגרלות הגונות.

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

C.B

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אולי מקרים שלא מקבלים.
אנחנו באופן אישי זכינו בתחרות במלון כינר וזכינו בלילה זוגי היה מושלםםם.
ואני הצלמת שמעניקה את הזכיה לחברת B&D ככה שבעז"ה אחרי החגים גם הם יוכלו כבר לממש את הזכיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה