תרגום לסרט

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני צריכה לתרגם סרט - להוסיף כיתוביות בעברית לאורך באורך של שעה
בפרימיר זה נשמע לי עבודה מטורפת
איפה עושים כזאת עבודה?
יש לכם איזה רעיון ע"מ להקל על העבודה בפרימיר

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש תוכנות שיוצריות קובץ תרגום בנפרד. כלומר הם מראות את הסרט ואז אתה כותב כמו בכתבן וזה קובע זמן שלכל כיתובית.

BIG-TIMI

משתמש צעיר
התוכנה שאיתה המתרגמים ברשת עובדים נקראת SUBTITLE WORKSHOP היא תוכנה חינמית ויש מדריכים בשבילה היא ממש פשוטה,פשוט תריצי חיפוש מהיר בגוגל

masi203

משתמש חדש
היי פופקו, אני די חדש כאן ,וממה שקראתי יישר כוח על המקצועיות והרצון לעזור
אני עדיין בבעיית הכיתוב ההפוך בכדי שפרמייר ילביש עברית על הוידאו ,האם יש פתרון לכך ?
או שהתוכנות שהזכרתה הם הפתרון היחידי (אם כן מה שמם)

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזו תוכנה לדוגמא?
מישהו מכיר

Stylee

משתמש רשום
האנקור גם עושה את העבודה (עם מסמך טקסט וזמן מדויק של הכתובית)

מיש

משתמש צעיר
נכתב ע"י masi203;264138:
היי פופקו, אני די חדש כאן ,וממה שקראתי יישר כוח על המקצועיות והרצון לעזור
אני עדיין בבעיית הכיתוב ההפוך בכדי שפרמייר ילביש עברית על הוידאו ,האם יש פתרון לכך ?
או שהתוכנות שהזכרתה הם הפתרון היחידי (אם כן מה שמם)

לכתיבת עברית בפרמייר ישנן 2 דרכים:
1. אחרי כל אות שמקלידים לוחצים מקש חץ שמאלה, לירידת שורה מקישים חץ למטה ואנטר.
2. כותבים רגיל והופכים עם תוכנת הפוך על הפוך או בילבולון (חינמית).

א פוקוס

משתמש רשום
"אנקור" גם עושה את העבודה -עוד תוכנה מצויינת של ADOBE<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י BIG-TIMI;264116:
התוכנה שאיתה המתרגמים ברשת עובדים נקראת SUBTITLE WORKSHOP היא תוכנה חינמית ויש מדריכים בשבילה היא ממש פשוטה,פשוט תריצי חיפוש מהיר בגוגל

פשוט לקח זמן שאישרו את ההודעה אז תסתכלו בה שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה