תרגום אוטומטי בכרום לא עובד???

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן, הפעלתי מחדש - אין שינוי....

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אגב, שאני נכנסת לשפה - השפה העברית בעיקרון היא השפה שכרום מוצג - והוא כתוב למטה בצבע ירוק
שאני נכנסת ל 3 נקודות ליד השפה העברית (פעולות נוספות) - הכל באפור - 2 האפשרויות שרשומות, אולי כאן הבעיה - איך פותרים אותה?

קבצים מצורפים

• 77.PNG
    77.PNG
    KB 3.5 · צפיות: 18

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם כבר, אשמח לסיוע בנושא הזה.
פעם הכרום היה מתרגם את האתרים באופן מיידי, משהו השתנה בתוסף וכיום כל עמוד ועמוד צריך ללחוץ מחדש על תרגון. יש אפשרות להגדיר לו שיתרגם באופן אוטומטי מיידי לעברית את כל האתרים ?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אם כבר, אשמח לסיוע בנושא הזה.
פעם הכרום היה מתרגם את האתרים באופן מיידי, משהו השתנה בתוסף וכיום כל עמוד ועמוד צריך ללחוץ מחדש על תרגון. יש אפשרות להגדיר לו שיתרגם באופן אוטומטי מיידי לעברית את כל האתרים ?
תרגם פעם אחת, ואז לחצן שמאלי על הסמל של התרגום בצד שמאל למעלה (בתוך שורת הכתובת)
אפשרויות> תרגם עברית תמיד.

בהצלחה!!

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תרגמתי פעם אחת, אח''כ לחצתי על הלחצן הימני בצד שמאל למטה על האייקון של התוסף (בתוך שורת הכתובת לא מופיע כלום - פעם היה מופיע, וזה נעלם...) לחצתי על האפשרויות וזה החלון שמופיע - אין שם תרגם עברית תמיד
באייקון שהיה פעם בתוך שורת הכתובת - היה כן מופיע דבר זה

קבצים מצורפים

• 333.PNG
    333.PNG
    KB 17.4 · צפיות: 13

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני לא מצליחה להוריד את התוסף של התרגום. כותב לי שגיאה. מישהו נתקל בזה?
יש דרך אחרת לתרגם דף?

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני לא מצליחה להוריד את התוסף של התרגום. כותב לי שגיאה. מישהו נתקל בזה?
יש דרך אחרת לתרגם דף?
לחלוץ ולהתקין
איך מתקינים תוספים מחוץ לחנות: נכנסים לדף התוספים ומפעילים 'מצב פיתוח' לאחר מכן גוררים את התוסף לדף התוספים

קבצים מצורפים

• extension_2_0_7_0.zip
    KB 202.4 · צפיות: 18

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה רבה.
אחרי שגררתי כתובה לי האזהרה- תוספים Google appa ועיצובים עלולים לפגוע במחשב שלך האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?
לא תהיה לי בעיה עם זה?

aeb

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה.
אחרי שגררתי כתובה לי האזהרה- תוספים Google appa ועיצובים עלולים לפגוע במחשב שלך האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?
לא תהיה לי בעיה עם זה?
זה תוסף מקורי מחנות גוגל כך שלא תהיה שום בעיה, האזהרה הזאת היא בכל התקנת תוסף ידנית לא מתוך החנות

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
בעדכון החדש של כרום (73) יש בעיה בהתקנת תוספים שלא מהחנות.
מישהו הצליח להתקין בגרירה?
תנסה כך:
תשנה לקובץ ה-crx את הסיומת ל-zip
כעת חלץ את הקבצים לתיקייה
כנס לדף התוספים של כרום והפעל את מצב פיתוח
לחץ על "טעינת פריט Unpacked"
כעת בחר בתיקייה של התוסף
כעת התוסף אמור להתווסף

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תנסה כך:
תשנה לקובץ ה-crx את הסיומת ל-zip
כעת חלץ את הקבצים לתיקייה
כנס לדף התוספים של כרום והפעל את מצב פיתוח
לחץ על "טעינת פריט Unpacked"
כעת בחר בתיקייה של התוסף
כעת התוסף אמור להתווסף
ככה עשיתי. אבל זה לא מומלץ...
שאלתי לגבי גרירה.
זה בעיה ידועה? מטופל? לא מצאתי מידע בנושא...

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז מה בעצם עושים?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה