תראו תמונות (ממצלמה ביתית)

חוצ ניק

משתמש צעיר
אני לא צלם ולא מקצועי. אבל אחרי פסח קצת טיילנו בדרום וצילמתי כמה תמונות ששוות מבט.

לפחות מבט חטוף.

באלמעלה

משתמש פעיל
נכתב ע"י חוצ ניק;102013:
הרכב שלי חונה ליד רכב זהה. סתם אהבתי את התמונה.
אהה, יותר טוב לו היית מצלם מהחזית ולא מהצד, ככה זה נראה שרצית שנראה את העגלה...

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תמונות משובחות... אתה לא יודע להעריך את עצמך מספיק;)

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הראשונה ושני התמונות האחרונות ממש טובות .
היתר לאלבום .:)

תוסס

משתמש פעיל
נכתב ע"י באלמעלה;102006:
תמונות יפות,
הרכב ההוא (תמונה מס' 3) לא ברור מה רצית להביע??

אותו אדם ידיו בחלון האחורי ורגליו בחלון הקדמי...

לא?!

תמונות יפהפהיות.

(אדם יוצא לטיול מיד אחרי פסח, שוכח את העבודה, מתרענן, מחליף כח, אבל כשהוא רואה פוזה מיד היתוש מתחיל לזמזם- פותח את הזמזם, קולט את הרגע, וחושב לעצמו יש לי אשכול נוסף מדהיםםם לפרוג.:))

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הראשונה חמודה מאד. אבל יש בה משהו חלבי מידי.. חסר קונטרסט..
השאר, כמו שאמר שמיל.. לאלבום..
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה