תראו מה שאמא יכולה לעשות...

• פותח הנושא brur
  • פורסם בתאריך

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י Art Studio;1363499:
אגב לגבי המסר.
ברור שאם לא תתשטש את המום, משום שאז לא יהיה מדובר בבתה.
מענין..דוקא שמעתי על אמהות שמבקשות לתקן בתמונה :
פזילה, פצעון, לכלוך ומה לא..
היא לא תקנה את זה כי המטרה היתה להעביר מסר.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מה ההיא התכוונה, זה באמת לא מקום לדיון מכל מיני סיבות, הנידון זה התוצאה.
ההתלהבות כאן היא מתפיסת צילום יפה של הבעות פנים, ועריכת פוטושופ מעניינת ברמה עולמית (כשאמרו רואים שזה גויה התכוונו לרמה הגבוהה של העריכה שאצלנו בכפר לא מצויה).

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל א;1364138:
מענין..דוקא שמעתי על אמהות שמבקשות לתקן בתמונה :
פזילה, פצעון, לכלוך ומה לא..
היא לא תקנה את זה כי המטרה היתה להעביר מסר.

"מום" עובר כמו פצע שלא הגליד - ניתן להבין שהאם מעוניינת לתקן, אולם מום קיים שבאופן רגיל אמור להשאר - סורי, שיצלמו מישהו אחר...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י Art Studio;1364153:
"מום" עובר כמו פצע שלא הגליד - ניתן להבין שהאם מעוניינת לתקן, אולם מום קיים שבאופן רגיל אמור להשאר - סורי, שיצלמו מישהו אחר...
אני מכירה גרפיקאית שעורכת תמונות מחזור. ראיתי אצלה דוגמא לבחור עם פזילה שהיא תקנה זאת.
אני בטוחה שהרבה יותר נעים לבחור ולאמא שלו ככה.
אפשר לצלם בחור אחר... זה רעיון!:D

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י עוד אחד;1364147:
מה ההיא התכוונה, זה באמת לא מקום לדיון מכל מיני סיבות, הנידון זה התוצאה.
ההתלהבות כאן היא מתפיסת צילום יפה של הבעות פנים, ועריכת פוטושופ מעניינת ברמה עולמית [/(כשאמרו רואים שזה גויה התכוונו לרמה הגבוהה של העריכה שאצלנו בכפר לאB] מצויה).

וזה בדיוק מה שהפריע לי. שאנחנו רגילים להתבטא ככה.
אם היא היתה יהודיה זה לא היה יוצא לה ככה?
אחרי זה נתבכיין על אנטישמיות..
לידיעתך, אצלנו בכפר, היינו עם ישראל בארצו ובתפוצות , יש גאונות וכשרון בכל תחום שהוא.
ראה אחוזי היהודים שקיבלו פרס נובל פי כמה וכמה מיחס הכמות שלהם בעולם.
קצת זהירות בסגנון הדיבור שלנו על עצמנו...

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
יש לנו דברים יותר גדולים להתגאות בהם מאשר בעריכת פוטושופ... תורה, מצוות, תפילה, עולם הבא.
אני מתלהב מהעריכה הזאת שבאה ממקום אחר, מקום גדול יותר של אדם שלמד באוניברסיטאות גדולות (ומכאן המקור להנחה שהיא גויה כי יהודי שומתו"מ לא ידרוך במקומות האלו) ונחשף לרעיונות מעוררי השראה יותר גדולים ממה שאני מכיר.
זה לא קשור לגוי או יהודי זה קשור ללימוד ברמה גבוהה, להכרת מגמות ומודלים עולמיים. אין כאן מקום לרגשי נחיתות.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י עוד אחד;1364279:
יש לנו דברים יותר גדולים להתגאות בהם מאשר בעריכת פוטושופ... תורה, מצוות, תפילה, עולם הבא.
אני מתלהב מהעריכה הזאת שבאה ממקום אחר, מקום גדול יותר של אדם שלמד באוניברסיטאות גדולות (ומכאן המקור להנחה שהיא גויה כי יהודי שומתו"מ לא ידרוך במקומות האלו) ונחשף לרעיונות מעוררי השראה יותר גדולים ממה שאני מכיר.
זה לא קשור לגוי או יהודי זה קשור ללימוד ברמה גבוהה, להכרת מגמות ומודלים עולמיים. אין כאן מקום לרגשי נחיתות.
לצערנו יש יהודים והמון בכל האוניברסיטאות...
ואם לך זה לא צורם, לבריאות.

זלפה

משתמש רשום
מכיוון שנשמעו כאן כל מיני קולות,
מעניין אם האמא הזו, אם לבת שלה היו שני ידיים רגילות, אם היא לא היתה עושה צילומים כאלה...
לגבי הלמידה מהתמונה-
אפשר ללמוד מסרטוני הדרכה, ואז זה אבן למידה.
אבל יש משהו שנקרא השראה.
תמונות שנותנות לך כיוונים נוספים ופותחות את הראש.
גם אם לא יודעים איך בדיוק עשו זאת, זה נותן רעיונות חדשים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה