תראו מה שאמא יכולה לעשות...

• פותח הנושא brur
  • פורסם בתאריך

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1363122:
"בתור יהודיה(גאה) צורם לי לשמוע בנשימה אחת:" מטריף ... מהמם... כנראה שהיא גויה, ואם זה מהמם כנראה שזה בחו"ל..
קצת כבוד עצמי,בבקשה.

מזדהה איתך לגמרי:)

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אך כל הדין ודברים כאן. לא מורידים כטיפה מן הים את ערכם של התמונות
זה ... פשוט...מטורף. אין דברים כאלה...
והמסר עצום;)

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סליחה מכל המתלהבות, לא רואה כאן שום מסר.

הביצועים אכן מרשימים ולא סטנדרטיים, אבל מה זה קשור ליד הקצרה?

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1363333:

תסכימי איתי פליז שלא כל אמא [צלמת] תעשה כזו סידרה של תצלומים לילדה עם יד...
ועוד להשאיר אותה איך שהיא . זה פשוט גבורה לדעתי.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1363333:

יש ויש!
האמא הזאת מצלמת ומפרסמת את ביתה ,כולל המום שלה ,בלי לטשטש...
לא משנה מהי החריגות ,אנחנו עדיין חברה שבוהה ומרחמת וכו..
והאמא לא עושה פוטושופ ליד אלא מראה אותה ככה, פשוט.
תשאלי אמא של ילד עם כזו יד מה תמונה כזו עשתה לה בלב ותופתעי..
וזה היה יכול להיות ילדה עם ת. דאון או כל דבר אחר..וזה בלי לדבר על איך שזה מעיף תביטחון של הילדה לשמיים. במיוחד שהפגיעה היא באסטטיקה, גם.
ופה היא רואה את עצמה יפהפיה וחלומית..עם היד הקצרה.
לשלוח לכל מי שיש לה ילד חריג.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
האם מדגישה בביצוע יוצא דופן את היפה שבילדה בלי לטשטש את המום.
הילדה יצאה נהדר, וזה לא רק מסר לאימהות, אלא לצלמות ילדים: תראו איך אפשר להוציא מהם את המיטב, ולא משנה איך הם נראים. (ע"ע אשכול ילדים סטנדרטיים)

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יונה יונה;1362989:
אני לא יודעת כמה אפשר ללמוד בלי לראות תהליך עבודה,
או לפחות קבצי מקור.

זה השראה בדיוק כמו לשוטט סתם כך ברשת, אין לה ערך מוסף.

פה את נוגעת בנקודה שיש לי מה לומר עליה,
אני חושבת שכדי ללמוד לא צריך מדריך מפורט, לפעמים מספיקה תמונה וניתן ללמוד דרכה הרבה, מי שמבינה פוטושופ ויודעת תוכל להגיע לתוצאה דומה, גם אם במקור עשו אותה אחרת, פוטושופ זה ארגז כלים גדול שכל אחד מחליט איך להשתמש בכלים ולכל אחד יהיה דרך שונה לתוצאה אחת, או תוצאה שונה לדרך אחת...ממש כמו במתכונים:)

ותמיד תמיד החכמה היא ללמוד מתמונה, להתעמק בה ולגלות את הסודות שבה...

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב לגבי המסר.
ברור שאם לא תתשטש את המום, משום שאז לא יהיה מדובר בבתה.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י shosh22;1363468:
פה את נוגעת בנקודה שיש לי מה לומר עליה,
אני חושבת שכדי ללמוד לא צריך מדריך מפורט, לפעמים מספיקה תמונה וניתן ללמוד דרכה הרבה, מי שמבינה פוטושופ ויודעת תוכל להגיע לתוצאה דומה, גם אם במקור עשו אותה אחרת, פוטושופ זה ארגז כלים גדול שכל אחד מחליט איך להשתמש בכלים ולכל אחד יהיה דרך שונה לתוצאה אחת, או תוצאה שונה לדרך אחת...ממש כמו במתכונים:)

ותמיד תמיד החכמה היא ללמוד מתמונה, להתעמק בה ולגלות את הסודות שבה...

כמישהי שראתה בחיים שלה כמה וכמה סרטוני הדרכה על בניית פריימים בסגנון בPS לעומת סרטונים על בניה של תמונות בסגנון מהחל ועד כלה בצילום עצמו אני חושבת שבשביל להבין חייבים איזשהו הסבר,
מעניין למה אנשים טורחים לצלם את תהליכי העבודה שלהם... ואני חושבת שהרבה יותר מהתוצר עצמו לומדים מתהליך העבודה, לחקות מוצר זה כולה חיקוי, לחקות תהליך עבודה זה ללמוד כלים חדשים (חכות).

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יונה יונה;1363535:
כמישהי שראתה בחיים שלה כמה וכמה סרטוני הדרכה על בניית פריימים בסגנון בPS לעומת סרטונים על בניה של תמונות בסגנון מהחל ועד כלה בצילום עצמו אני חושבת שבשביל להבין חייבים איזשהו הסבר,
מעניין למה אנשים טורחים לצלם את תהליכי העבודה שלהם... ואני חושבת שהרבה יותר מהתוצר עצמו לומדים מתהליך העבודה, לחקות מוצר זה כולה חיקוי, לחקות תהליך עבודה זה ללמוד כלים חדשים (חכות).

נשמח שתשתפי גם אותנו בסרטוני הדרכה ללימוד עוד כלים שלא הכרנו כדי להעלות את התמונות שלנו שלב...

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת , שבגלל שרגילים כל כך לראות עריכה של התמונות בצורה קטלנית, והיום מוחקים לילד כל נמש או נקודת חן יותר מדי... לא לדבר על צלקות "לא עלינו" אז יש את ההתלהבות הזו.

אבל לדעתי זה סוג של הסחפות... הצלמת הזו הפכה את הילדה עם היד הקצרה לסמל המסחרי שלה!!!

מכירה הרבה אנשים שלקחו את המום שלהם, או של הילדים, בחיים ומנפו את זה קדימה, וזה ונתן להם יכולות להתמודד בחיים מה שלאנשים רגילים אין. כאן בתמונות אלו זה לא בא לידי ביטוי בכלל, היא עשתה לילדה תמונות מעבר לסטנדרט והפכה אותה למפורסמת, זה לא אומר שהיא באמת נתנה לה כלים להתמודד בחיים...

מכירה אנשים שמקבלים דברים כאלה בהבנה גדולה ובתודה לאלוקים על הכח שנותן לעמוד בנסיונות, לא רואה טעם להתלהב מגויה שצילמה את הבת שלה עם יד קצרה ולא טשטשה...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פוסטר;1363554:
אני חושבת , שבגלל שרגילים כל כך לראות עריכה של התמונות בצורה קטלנית, והיום מוחקים לילד כל נמש או נקודת חן יותר מדי... לא לדבר על צלקות "לא עלינו" אז יש את ההתלהבות הזו.

אבל לדעתי זה סוג של הסחפות... הצלמת הזו הפכה את הילדה עם היד הקצרה לסמל המסחרי שלה!!!

מכירה הרבה אנשים שלקחו את המום שלהם, או של הילדים, בחיים ומנפו את זה קדימה, וזה ונתן להם יכולות להתמודד בחיים מה שלאנשים רגילים אין. כאן בתמונות אלו זה לא בא לידי ביטוי בכלל, היא עשתה לילדה תמונות מעבר לסטנדרט והפכה אותה למפורסמת, זה לא אומר שהיא באמת נתנה לה כלים להתמודד בחיים...

מכירה אנשים שמקבלים דברים כאלה בהבנה גדולה ובתודה לאלוקים על הכח שנותן לעמוד בנסיונות, לא רואה טעם להתלהב מגויה שצילמה את הבת שלה עם יד קצרה ולא טשטשה...
נכון

Ko

משתמש רשום
האמא שצילמה את הילדה ופירסמה את זה אמרה לילדה ולעולם שסביב: אני גאה בך. אני אוהבת אותך כמו שאת. אל תתביישי. החיסרון הזה לא מונע ממך לככב בתמונות יפיפיות וגם לא ימנע ממך להגשים את מטרותיך ושאיפותיך בחיים ולהגיע לתפקוד מיטבי.
בשביל ילדה כזו התובנה הזו היא כלי עצום לחיים.
יש הרבה דרכים להעביר מסר כזה לילדה כזו. האמא הגויה בחרה בדרך שהתאימה לה. ואני גם מכירה כמה אנשים שמתמודדים עם נסיונות מעין אלו באמונה גדולה. אבל גם לאנשים גדולים כאלו ישנם רגעים של כאב ונשיכת שפתיים וצער עמוק. המסר שעולה מן התמונות הללו יכול לרומם אותם.

ההתלהבות, שלי לפחות, נובעת בעיקר מהמסר של התמונות.

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מלכי אייזנבך;1363415:
תסכימי איתי פליז שלא כל אמא [צלמת] תעשה כזו סידרה של תצלומים לילדה עם יד...
ועוד להשאיר אותה איך שהיא . זה פשוט גבורה לדעתי.

את באמת חושבת שאם הייתה בינינו אמא צלמת שלילדה שלה היום מום חיצוני , היא הייתה מתביישת בזה???

את ממעיטה בערכן של אמהות בישראל...

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שזה בכלל לא קשור ליהודיה או לא.
זה קשור לבשלות רגשית,
וגם.... לתרבות ולסביבה.
בואו נאמר שלפני 40 שנה זה היה מאוד פורץ דרך ובועט, היום כבר לא ממש מתרגשים ממי שמודה בחסרונותיו ופגמיו.

שאלטר

משתמש צעיר

קנאים :(

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1363646:
את באמת חושבת שאם הייתה בינינו אמא צלמת שלילדה שלה היום מום חיצוני , היא הייתה מתביישת בזה???

את ממעיטה בערכן של אמהות בישראל...

ח"ו ממש לא זו הייתה הכוונה .
אך ברור לכולם שאף אחד לא מחפש להיכנס לפה של אנשים במקרה כזה .
גם אם זה רק יגרום לצד השני לחמול על ההורים.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1363554:

לא מדובר על להתלהב מהצלמת באופן אישי.(ראי תגובתי לא תחונם)
יש כאן מסר נכון ואנושי . ואם היא הפכה את זה לסמל המסחרי שלה לא יודעת ולא אדע..
גם אם כן, בכל אופן מוטב שהסמל המסחרי שלה יהיה עם מסר יפה כזה.
(ויש סמלים מסחריים כל כך מגעילים....)
אני בכל אופן לומדת מכל תמונה שאני רואה כאן, וגם מזה.
והפעם לא התכוונתי למסר, אלא לצילום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה