עזרה תקלה במחשב

מעבר לקשת

משתמש פעיל
שלום נתקע לי המחשב בהתחלה איך שזה נדלק ואני חייב דחוף את המחשב מי שיכול לעזור לי אני יודה לו מאד

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לנו זה קרה כשהעברנו את המחשב (ניח) לחדר אחר
אח"כ התברר שלא היה מספיק כח חשמל בתקע שחיברנו אליו / במפצל שהשתמשנו בו

מעבר לקשת

משתמש פעיל
כשלוחצים F1 זה מראה כאילו הוא טוען את המסך פתיחה ואז נהיה מסך שחור וזהו- לא נפתח

חחח

משתמש סופר מקצוען
גם אצלי בעיה דומה,
מצורף צילום מסך.

תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• IMG_7869.JPG
    IMG_7869.JPG
    3.6 MB · צפיות: 83

avim10

משתמש מקצוען
האם אתם מנסים להפעיל כשיש cd בכונן? או און-קי כלשהו מחובר?
אם כן, נסו להוציא ולהפעיל שוב.

חחח

משתמש סופר מקצוען
האם אתם מנסים להפעיל כשיש cd בכונן? או און-קי כלשהו מחובר?
אם כן, נסו להוציא ולהפעיל שוב.
למי מתייחסת השאלה? אלי?
אז התשובה שלילית. הוא ריק ולא מחובר לכלום.

ומה עושים במקרה כזה?
F12 לא עושה כלום
F2 כותב למטה Please Wait... ולא מתקדם

הדיסק קשיח תקין
אז מה זה יכול להיות ?

קבצים מצורפים

• 20190102_131118.jpg
    20190102_131118.jpg
    KB 341.6 · צפיות: 56

מעבר לקשת

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה