אביזרים לרכב תקלה בוויז (אין gps) במכשירי סמסונג j1

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הבעיה היא בגלל שגירסת האנדרואיד ישנה והיא כבר לא נתמכת על ידי סמסונג

my car

משתמש פעיל

אוהבת אותי

משתמש חדש
לנו יש סמסונג J3 וגם הפסיק לעבוד הGPS בוויז כבר איזה שבוע וניסתי את כל האופציות למחוק המטמון ולהסיר האפליקציה ולהתקין מחדש וכן עידכנתי לאפליקציה הכי חדשה של וויז וכלום לא עזר

• עצוב
Reactions: A F

מירי2003

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
תכלס, מישהו יכול להמליץ על דגם טוב (כשר בלבד) לקניה

TLD

משתמש חדש
ו

וממשיכים לשלם על "הכשרות"?!
מקפיצה שוב את הנושא. נכון שהבעיה היא במכשיר עצמו וזה לא קשור ישירות להדרן, אבל בכל חברת סלולר מאז הרפורמה לפני כמה שנים טובות, אין אפשרות ׳לכבול׳ אותי ל3 שנים מראש, וכל רגע אני יכולה לעזוב את החברה. למה להדרן ודומותיה מותר לעשות את זה?? במיוחד עכשיו שהמכשיר לא פעיל, בעצם אני מוכרחה לקנות מכשיר חדש כי אני בכל מקרה ממשיכה לשלם עוד שנים קדימה בלי אפשרות ביטול!!! זה ניצול וזה ממש מרתיח!!!

A F

משתמש מקצוען
מקפיצה שוב את הנושא. נכון שהבעיה היא במכשיר עצמו וזה לא קשור ישירות להדרן, אבל בכל חברת סלולר מאז הרפורמה לפני כמה שנים טובות, אין אפשרות ׳לכבול׳ אותי ל3 שנים מראש, וכל רגע אני יכולה לעזוב את החברה. למה להדרן ודומותיה מותר לעשות את זה?? במיוחד עכשיו שהמכשיר לא פעיל, בעצם אני מוכרחה לקנות מכשיר חדש כי אני בכל מקרה ממשיכה לשלם עוד שנים קדימה בלי אפשרות ביטול!!! זה ניצול וזה ממש מרתיח!!!
מ ד ו י ק!!!! ומעצבן מאוד!

• עצוב
Reactions: MDG

מיתעניין

משתמש חדש
זה עובד בצורה חוקית.
כי הם בעצם מוכרים מכשיר כאילו במאה שקל ועוד 20 ש"ח לחודש עבור הסים,
אבל בקבלה רשום שזה בעצם תשלום רק עבור המכשיר ב900 ש"ח, רק "עושים לך טובה" ופורסים לך לתשלומים, ואת מקבלת מהם מתנה סים חינם ל 3 שנים
כך את מוגבלת אליהם וזה חוקי
לא שאני מצדיק אותם, רק מסביר איך זה עובד

TLD

משתמש חדש
לידיעתכם, כרגע במענה שירות הלקוחות של הדרן יש הודעה מוקלטת על הבעיה הזו, ושם הם טוענים שהם מחפשים פתרונות ללקוחות שלהם ׳לפנים משורת הדין׳ כביכול, למרות שזה בעיה כללית ולא קשורה אליהם. הם אומרים שילחו עידכון למכשירים בימים הקרובים. לא בדקתי עדיין אצלי אם שלחו.

י. פ. 885

משתמש רשום
לי יש גם מכשיר של מושגח פלוס j1 והפסיק לעבוד לי
האם למישהו יש מושג אם זה אמור להסתדר מתי שהוא??

yonig20

משתמש פעיל
בשונה ממה שנאמר כאן, בפורום של סמסונג, לאחר שבועיים שהיה נראה שאין שום תגובה, מישהו העלה תשובה שכתבו לו שהם עובדים על זה וישחררו עדכון תוכנה שיתקן את זה.

TLD

משתמש חדש
אם ככה זה עוד יותר חוצפה. כי החברות בכוונה אומרות כאילו רוב הסיכויים שאין פתרון כדי שזה יגרום לנו לקנות מהם מכשירים חדשים... [בהמשך לכך שבחברות האלה אתה חייב לקנות מהם מכשיר ואין אפשרות לרכוש רק חסימה...]

LED

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שלנו ב"ה חזר לעבוד הערב (של יושר -נטו וויז, מכשיר J1)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה