עזרה באקסל תצוגת כמה חלונות אקסל במקביל על המסך

mmbbcc

משתמש פעיל
כשאני פותחת כמה חלונות אקסל או כמה חלונות וורד
איך אני יכולה לראות את כולם על המסך?
המחשב נותן לי לראות כל פעם רק קובץ אחד, וכדי לראות אחר, אני צריכה לבחור אותו משורת המשימות, ואז הוא מחליף את הקודם

mmbbcc

משתמש פעיל
זה מביא כמה חלונות בתוך אותו אקסל

אני רוצה שכל קובץ יראה על המסך בנפרד
כמו שתקיות נפתחות כמה בנפרד ואפשר לשים אותם אחד על השני או ליד וכן כמו כמה דפי אינטרנט

xl3391

משתמש מקצוען
אז במקום לבחור אופקית או אנכית, לבחור מדורג.
אפשר גם לעבור בין הקבצים השונית עי לחיצה בתצוגה>החלף חלונות

mmbbcc

משתמש פעיל
אז במקום לבחור אופקית או אנכית, לבחור מדורג.
אפשר גם לעבור בין הקבצים השונית עי לחיצה בתצוגה>החלף חלונות

אבל אני רוצה שזה יראה ככה:
1622761988254.png

2 חלונות נפרדים לגמרי
בכל תוכנה אחרת זה אפשרי
מלמד באקסל

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
המחשב נותן לי לראות כל פעם רק קובץ אחד, וכדי לראות אחר, אני צריכה לבחור אותו משורת המשימות, ואז הוא מחליף את הקודם
תוסף לאקסל עם לחצני עיגון ופריסה, כמו בתמונה המצורפת יעזור לכם?

פאנל עיגון באקסל.gif

nikipedia

משתמש פעיל
הצמדה לשולי המסך לא עובדת?

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    ללא שם.png
    KB 48.6 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה