תצוגה מקדימה של movie

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
תגידו, יש אולי אפשרות כשאני בוחרת במחשב שלי, תמונות ממוזערות, אז גם קבצי movie יראו, ולא רק כסמלים? זה מעצבן לפתוח, להזכר מה הסרט ולסגור, כך רואים פריים ראשון וגמרנו....

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ברור, ובאמת כשאת בוחרת תמונות ממוזערות זה אמרו להראות את הפריים הראשון, אלא אם יש בעיות קידוד וכו'. (ככה זה אצלי בכ"א.)

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
מה פרוש בעיות קידוד? אולי יש לך quick time להורדה ולהתקנה? אולי הבעיה בו?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
רק לי זה עושה בעיות? לכולכם זה בסדר?

MediaSchool

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
איזה סוג קבצים את לא יכולה לראות. AVI, MPEG. MOV, WMV, וכו, או כל סוגי קבצים של וידאו. ואם ראית את קבצים האלה קודם? .

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שזה די ברור, ובכל אופן, אני לא רואה רק קבצי movie,השאר בסדר, ורואים מציון תצוגה בתמונות ממוזערות, והבעיה הזו קיימת אצלי מאז ומעולם, אולי, מישהו יכול להגיד לי למה??????
חשוב להדגיש שהם נפתחים כרגיל בquick time ואין בצפיה שלהם שום בעיה רק בתצוגה מקדימה.

MediaSchool

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
אם את רואה את סימנים של MOV כסימנים של AVI יש לך בעיה של קיצור דרך לקריאה. אם את רואה סימנים של MOV כסימנים של פורמט quick time אז צריך גירסה אחרונה של quick time, אפשר להוריד אותה מאתר יצרן בחינם.

הוסף אחרי עריכת טקסט: אם משכתבתי לא יעזור לך, אז תדברי איתי בב"ס לפני או אחרי שיעור. אני אראה לך שינויים בהדרות של WINDOWS.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
התקנתי גירסא אחרונה וזה לא עזר.
נכון יש לומר mov ולא movie מקור הטעטת הוא כי כתוב quick time movie אבל ברור שזה טעות....

MediaSchool

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י MediaSchool;309629:
אם את רואה את סימנים של MOV כסימנים של AVI יש לך בעיה של קיצור דרך לקריאה.

איך את רואה קבצים האלה, כ- AVI, WMV או כ MOV? סימנים שלהם הם שונים.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
בכולם הוא מראה לי את הפריים הראשון, ובקבצי mov הוא מראה לי כך:

קבצים מצורפים

• mov.psd
    KB 43.9 · צפיות: 10

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נ.ב., BRO, אולי במקום PSD תעלי JPG, מה דעתך??? :)
אפשר לעשות זאת ב"צייר".

naamaid

משתמש צעיר
הכי פשוט ומוצלח - לנווט דרך תוכנת הברידג'
לא סתם אדובי מוסיפה אותה לחבילות התוכנות...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
צדקת, באמת, זה הכי פשוט, ובאמת בברידג' הכל נראה מצוין.....
תודה!!!!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני חוזרת בי מהצהרתי, זה בכלל לא כ"כ נוח, א. כי צריך לפתוח תוכנה, וזה כבר לא נוח. ב. אם אני רוצה להעביר מתיקיה לתיקיה, זה יותר מסובך. ג. זה נסגר לי לעיתים קרובות מאד, וכותב שגיאה ובאג וכו'... לא יודעת למה, בקיצור, אני צריכה פתרון שיעבוד לי תצוגה נורמלית במחשב שלי. דרך אגב, בברידג' הוא מראה לי צורת מנעול קטן על כל קבצי mov , זה לא מוזר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה