תפירת כיסויי ראש

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
יש למישהי גזרה?
אני מחפשת משהו קצת יותר 'לבוש'.
ניסיתי לחפש ברשת ולא מצאתי משהו שנראה לי מספיק מתאים.

אודה לכל עזרה.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
משתפת בכמה דברים שכן מצאתי, אולי יהיה למישהי לתועלת:
1610313333966.png

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
איזה סוג כיסוי את מחפשת?
תפרתי בנדנה ולא יצאה הכי מוצלח.. הצורה היתה בסדר אבל ההעמדה על הראש לא מספיק..
הכנתי גם בנד על קשת בצורת דמוי כובע (מעל פאה), יצא מהמם ב"ה.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
איזה סוג כיסוי את מחפשת?
תפרתי בנדנה ולא יצאה הכי מוצלח.. הצורה היתה בסדר אבל ההעמדה על הראש לא מספיק..
הכנתי גם בנד על קשת בצורת דמוי כובע (מעל פאה), יצא מהמם ב"ה.
אני מחפשת כיסוי ראש מלא, לא טורבן ולא כומתה.
מהסוג של התפורים היקרים... אלו שעולים 430 ש"ח ומעלה...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
את בטוחה שהעגול יישב טוב?
לא נראה לי שזה מה שחיפשת...
את צריכה משהו עם 'פנסים' או עם כמה רצועות לאורך הכובע שהמרכזיות ארוכות יותר (מהמצח עד העורף), ואיזשהו סוג של כיווץ המסגרת באיזור העורף, או סיום הרצועות באיסוף שחותר לצורת שפיץ...
מסובך לי להסביר ואני גם לא המקצוענית הגדולה בתחום... אבל ניסיתי לחקור את הגזרות האלה כמה פעמים.
אם יש לך כובע שעשה את שלו כמובן שיהיה הכי פשוט לנסות לפרום, או לפחות להתבונן בגיזרה בעיון כאילו שאת פורסת אותו.
אפשר לנסות לקחת בד/נייר אפיה ולהניח על הכובע הרצוי, לקפל ולגזור כטיוטה עד לנוסחה המושלמת..

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
את בטוחה שהעגול יישב טוב?
לא נראה לי שזה מה שחיפשת...
את צריכה משהו עם 'פנסים' או עם כמה רצועות לאורך הכובע שהמרכזיות ארוכות יותר (מהמצח עד העורף), ואיזשהו סוג של כיווץ המסגרת באיזור העורף, או סיום הרצועות באיסוף שחותר לצורת שפיץ...
מסובך לי להסביר ואני גם לא המקצוענית הגדולה בתחום... אבל ניסיתי לחקור את הגזרות האלה כמה פעמים.
אם יש לך כובע שעשה את שלו כמובן שיהיה הכי פשוט לנסות לפרום, או לפחות להתבונן בגיזרה בעיון כאילו שאת פורסת אותו.
אפשר לנסות לקחת בד/נייר אפיה ולהניח על הכובע הרצוי, לקפל ולגזור כטיוטה עד לנוסחה המושלמת..
העגול הוא ברט קלאסי. באמת לא מה שחיפשתי :)
ואני מנסה להבין מה שאת כותבת...

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אם את רוצה למקד אותי בשאלות אשמח לנסות לעזור :)
נראה לי שאאסוף את כל התובנות שיש לי ואשב פשוט לתפור... אחרי הראשון אהיה כנראה חכמה יותר :)
אז אם למישהי יש טיפים ורעיונות בשבילי עד הערב - זה יכול להועיל מאוד.

מעבר לקשת

משתמש פעיל
לא הבנתי מה את מנסה לתפור יש לך אולי תמונה של כיסוי ראש מסויים שאהבת ואת רוצה כזה? אשמח להדריך אותך לכל סוג כי אני תופרת למשווקות הרבה מהמטפחות היקרות אבל יש המון סוגים וסגנונות...

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
לא הבנתי מה את מנסה לתפור יש לך אולי תמונה של כיסוי ראש מסויים שאהבת ואת רוצה כזה? אשמח להדריך אותך לכל סוג כי אני תופרת למשווקות הרבה מהמטפחות היקרות אבל יש המון סוגים וסגנונות...
וואו! תודה!
קודם כל תודה :)
אני אנסה להשיג תמונה :) :)

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
מה שהייתי רוצה לדעת לתפור זה כובעים בסגנון הזה:
1610401557429.png

או הזה:
1610401624576.png

אז אני מבינה שיש רצועה קדמית
השאלה היא איך יוצרים את החלק האחורי, כך שיהיה לו אפשרות להתעגל - ובלי תפר כיווץ.
המון תודה!!!

נ.ב
יש לי ידע בתפירה וגם בהעברת פנסים וכו'
השאלה היא האם זה העניין, ואם כן, לאן מעבירים את הפנס בכובע הכתום, למשל, כשהעיגול נראה חלק?

עולם הפוך

משתמש פעיל
@מעבר לקשת
אשמח שתצרו קשר
xx898121
שטרודל ג"מיל

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אני מתכננת היום לשבת לגזור ולתפור.
אם יש למישהי עוד טיפ בשבילי אשמח מאוד....

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעקרון הכובעים האלו בד"כ נמכרים עם בסיס שמעמיד אותם יש כל מיני בסיסים
(במיוחד מה שהעלת) בלי הבסיס לדעתי הם לא יושבים יפה.
אני יודעת שהם מוכרים כעין חבל עטוף בבד ששמים אותו כמו סרט על הראש.
יש לי דודה שחובשת רק כובעים ולא משנה מה תמיד הם עומדים עליה מדהים ויש לה גם כאלו שעולים כלום היא הסבירה לי פעם על כובע מסוים שמדדתי ועלי היה נראה... שהיא פשוט קנתה בסידקית רשת קצת קשיחה והדביקה עם דבק חם מבפנים שהכובע יעמוד יפה.
בהצלחה... מקווה שעזרתי...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
@אמא ועוד..
סליחה על ההקפצה,

יש אפשרות לקבל קצת הסבר, יש לי גיזרה אבל לא ממש הצליח.
תודה!!
האמת שכבר עברו מאז כמה שנים...
נראה לי שעשיתי כמה "פנסים" בחלק שלכיוון הקשת, והרבה כיווצים בחלק התחתון, יחד עם בד יותר קשיח בחלק הפנימי שאמור לעמוד יפה

• תודה
Reactions: צ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה